Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves férfi vagyok, vajon...

24 éves férfi vagyok, vajon megéri-e prostihoz mennem?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy 24 évesen még semmilyen szexuális, intim tapasztalatom nem volt a nőkkel és arra gondoltam, hogy lehet, hogy prostihoz kéne fordulnom. Lenne igényem egy normális, hosszútávú kapcsolatra, sőt, eddig kizárólag ilyenben gondolkodtam.

Sajnos a mai nők nagy része olyannyira elborzaszt emberileg, hogy akikkel eddig összejöhetett volna valami, egyszerűen nem éreztem azt, hogy megérné értük a fáradságot. Nem vagyok ronda, sok éve sportolok, mérnöknek tanulok (ott alig van lány, bulizni utálok, nem az én műfajom), viszont azt hiszem kiábrándultam ebből a "szerelmesdiből" és már csak a szex hiányzik, társ nélkül jelenleg elvagyok, kezd bennem előtörni az, hogy nem érdekel a szerelem csak dugjak, minél több és minél jobb nőt.

Úgy gondolom majd 10 év múlva ráérek a komoly társon filózni. Én arra gondoltam, hogy adok még magamnak 2 évet, addigra lediplomázom, és ha úgymond nem hoz össze a sors egy rendes lánnyal, akkor diplomázás után, 26 évesen már igencsak elkelne a tapasztalat. A pénz remélhetőleg meglesz rá, mivel elég jó szakmám lesz, ha minden jól alakul.


Mit gondoltok erről, illetve van aki hasonló helyzetben van?



2014. júl. 28. 22:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Bár leírtam egyértelműen, de mégegyszer. Egy prosti esetén nem játszanak az érzelmek, csak a testiség, nem vállal vele az ember annyi kötelezettséget, de nem is kap annyit. Mikor barátnőt keresek, jóval durvábban rotál az ember, mert ott már a személyiség is szerepet játszik. Mivel eddig nem találkoztam olyan, nővel, akinek a belsője is rendben van, ezért nem akartam kapcsolatot velük. Az is tény, hogy sokszor el is zárkózom az ismerkedéstől, mert vagy nem érek rá vagy pont nincs időm rá, vagy nem jön be a csaj, soroljam még? De amikor nem zárkózom el és elkezdődik a dolog, mindig kiderül, hogy belül selejtesek voltak az eddigi hölgyemények.


Itt írta valaki, hogy nem ért engem. Nem is azért írtam, hogy bárki megértsen, elég ha én tudom mi miért van.


Én nem tapasztaltam, hogy elvágnám magam azzal, ha megmondom, szűz vagyok, de már ezt is leírtam. Ebből sosem csinált senki problémát, de ha csinálna a jövőben, eggyel több ok, hogy megszakítsam a dolgot, ahogy eddig is tettem.

Én nem úgy ismerkedem, hogy úristen csak ne küldjön el, hanem azt mondom: Tessék, ez vagyok én, tetszik nem tetszik, szűz vagyok stb. Ha nem tetszik én jobbra, te balra, és annyi, azért ez a minimum önbizalom. De ugyanakkor nem minden második csajt tartok annyira, hogy odamenjek, akkor meg néha ők jönnek, valahogy így megy ez.


Utolsó előtti, még mindig a „szép csaj”, „jó csaj „ dumát nyomod :D Már ezt is leírtam, hogy nekem barátnő tekintetében nem ez az elsődleges szempont, persze nem elhanyagolható. Szántam én már időt nőre, sőt, pénzt is nem is keveset! Csak az volt a bibi, hogy egy idő után ezt megszokta, és azt hitte csicskáztathat. Ezt kb. 6 tali után levágtam és elküldtem melegebb éghajlatra. Sok srác ma megalázkodik, eltűri, hogy egy nő uralkodjon felette. Ti meg olyan piedesztálra emelitek a nőket, mint a fene.


Amúgy utolsó előtti, te nem tudom milyen kapcsolatokról beszélsz, meg, hogy összejött 4 csaj, mikor nem jött neked össze semmi :D


Na mindegy, szerintem ez amúgy is meddő vita, ti csináljátok, amit ti akartok, én meg csinálom, amit én oszt jó napot.

Azoknak pedig köszönöm, akik kicsit észhez térítettek, hogy még azért tényleg érdemes várni.

2014. júl. 31. 15:48
 22/26 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok és pontosan ez a helyzet velem is. És a látásmódom is pontosan ez. Úgyhogy lassan én is rászánom magam a dologra. Meguntam, hogy várom a "megfelelőt". Nem hiszem, hogy túl igényes lennék, pusztán annyit várnék el másoktól, amennyit magamtól szoktam elvárni. Emberileg. Persze akikkel eddig összehozott a sors (volt egy pár), azoknak erről a kifejezésről lövésük sem volt. Eddigi tapasztalataim alapján szép lassan kezd megfogalmazódni bennem, hogy soha a büdös életben nem fogok megfelelőt találni... Mást meg nem tehet egy férfi. Várjon a nagy semmire? Úgyhogy én nem azt tanácsolom, hogy várj. Ha 24 év alatt nem jött össze semmi, szerintem nem ez lesz az "a bizonyos 2 év"...
2014. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó:


Persze nyilván én sem várok csodát, de amíg még valamennyit képes vagyok várni, addig megteszem, hátha. Tehát amíg szabályosan nem kaparom emiatt a falat, addig szerintem még belefér a várakozás. Aztán ha már tényleg úgy érzed, hogy beleőrülsz, akkor már van az a pont, amikor tanácsosabb elmenni egy IGÉNYES, lakásos hölgyhöz. Emberfüggő, hogy ki meddig bírja, én nem akarlak erről lebeszélni, kizárólag a magam nevében beszélek, mindenki tegyen belátása szerint.


Egyébként én is valószínűbbnek tartom, hogy a jó tanácsok ellenére fizetős hölgynél lesz a dolog, de mondom, amíg tudok várni és van esély a jobbra, addig hülye leszek elhamarkodottan dönteni.

2014. aug. 6. 19:37
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel egyetértek. De nekem lassan a falkaparós időszak következik. És a kilátások egyenlők a nullával, szóval én már feladtam a várakozást. De neked sok kitartást kívánok hozzá! :)
2014. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, csak négy évvel fiatalabb vagyok. Mindenki azt mondja, hogy jól nézek ki, de alapvető problémám a - nem tudom miből eredő - önbizalomhiány. Azért is kerestem a "prosti" szóra, hátha találok valami értelmes témát itt. Szerintem én el fogok menni egyhez, hátha segít.
2014. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

20 évesen még nem gáz a szüzesség... később igen.


Nekem jó nőim voltak, de az önbizalomhiány alap volt nálam is. Csak barát ismerős lányokkal jöttem össze. Ehhez azért sokat kell mozogni társaságban, ismerősöket szerezni stb.

2014. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!