Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi ideig bírja egy férfi...

Mennyi ideig bírja egy férfi egyedül? Mindegyik prostihoz megy, aki huzamosabb ideig nem találja meg a párját?

Figyelt kérdés

(Vagy ha nem is prostihoz, de valami egyéjszakás könnyű katához.)


Férfiak, akik válaszoltok!

Légyszi írjátok meg a következőket is:

-Kor

-Iskolai végzettség

-Mióta vagytok egyedül

-És amit még fontosnak tartotok...



2013. máj. 29. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

ok,irtam az elözöre is,de ide is:

31 vagyok,diplomás,egyesek szerint joképü,járok konditerembe edzek,2 nyeleven beszélek,és prostihoz járok,mert normál nőkkel nem lehet ismerkedni,miért nem? szokásos: több vasat tartanak a tüzben,hazugok,önzök,

kevesebbet adnak mint amit elvárnak,minden baj nekik,...stb.

2013. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Az évezred ***** válasza:

Én jelenleg 4 éve vagyok bérelhetö. Prosti és egyéjszakás nem érdekel. Kétségbe nem vagyok esve, udvarolgatok folyamatosan és majd csak megtalálim akit keresek.

34F

2013. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Már évek óta egyedül vagyok, ergo senkivel sem szexeltem pedig tutira kéne már.

Korom: 26

Iskola: Főiskola

Mióta egyedül: több mint 3 éve

Amit fontosnak tartok: Csak komoly kapcsolat érdekel!!!

2013. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

(OFF: 30 körül ekkora lúzereket :D behalok, hogy én (majdnem) fele annyi idősen (najó, 2/3-ad) többet leraktam az asztalra, mint ezek....gondolok itt a magánéletre is, meg úgy szimplán a kiegyensúlyozott életre, tanulmányokra, nyelvismeretre, munkára....behalok :D na lépek is vissza tanulni, hogy végképp ne legyen meg a lehetősége, hogy ilyen lehessek) :D (bocsi de ezt muszáj volt...hihetetlen, hogy ezek még büszkék is magukra, hogy prostiznak :D eszem megáll...)


Amúgy kérdésre: személyes dolgokat nem írok, prostihoz nem járok, egyéjszakás sincs, párkapcsolat van

2013. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

7-8 éve vagyok egyedül. Egy kezemen simán meg tudom számolni az alkalmi kapcsolataim számát (igaz, egyikkel több alkalom is volt). Pénzt soha nem adtam szexért, nem is fogok.

40+, érettségivel.

2013. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Drága Utálkozó!


Mondtam, hogy személyes dolgokat nem írok ki, nincs értelme! "Menőzzek" vele, hogy ezeknél a "lúzereknél" jobb vagyok? Nem, nincs sok értelme.


Sőt!!! Ha nem is lenne semmim, hanem hajléktalan lennék, akkor is többre tartanám magam, minthogy szexért fizessek! Szánalmas! (Az utolsó, 40+, akit értékelek, mert elég intelligens ahhoz, hogy ne prostizzon)

2013. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem neked irtam hanem az elötted lévönek csak mire kiirtam te is kommenteltél,utálom az ilyen helyzetet
2013. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Az évezred ***** válasza:

#4

Nem arról van szó, hogy megkeseredettek vagyunk ;)! Fele ennyi idösen fogalmad sincs a nagybetüs életröl... gondolom még anyuciéknál laksz és egy rántottát nem tudsz megcsinálni. Nem azért nincs barátnöm, mert nincs lehetöségem, csak veled ellentétben én olyat keresek, akiben jó anyát is látok. Nekem már nem elég, hogy divatos legyen (mint neked)

2013. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

OFFolós! Köszi, most már mindent tudunk róla, többet ne gyere, hidd el élvezetesebb dolog ezt a pár percet is a barátnőddel tölteni... Mért is nem vele töltöd? Legalább inkább neki írnál szerelmes levelet a gyik.hu szerelem/szex kategóriájának böngészése helyett! :-) Annyira kíváncsi lennék amúgy, hogy pontosan mit is keresel itt? ;-)

Ja még annyit, hogy...

Nehogy visszajöjj 10 év múlva, hogy kiégtél, vagy minden nő kihasznál, nem találsz egy normálisat, mert azoknak már nem kellesz ilyen agyonhasználtan... ;-)


Meg amúgy ha jól értelmezem, eddig csak 1, az első írta, hogy prostira fanyalodik....

2013. máj. 29. 11:57
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

1. Több éve egy párkapcsolatot folytatok

2. Mondtam, hogy többet letettem az asztalra :) Ez nem azt jelenti, hogy sem önellátó nem vagyok, sem azt nem jelenti, hogy "anyucinál" lakok...ahogyan te fogalmaztál :)

Tanulj meg olvasni, és értelmezni, mielőtt megszólalsz, különben magadat égeted le, te, férfiak gyöngye

2013. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!