Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el?

Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

14l.

van egy 20 eves baratom.

1 eve vagyunk egyutt es o mar nagyon le szeretne velem fekudni.

az igazsag az, hogy en is kivanom, de egyszeruen nem tudom megtenni. felek. tutira le sem mernek vetkozni elotte.

pettingelni sem mernek.

es ha rakerdez h miert akkor kopni nyelni nem tudok. ezert inkabb nem mondok semmit. hogy mondjam el neki h kivanom de felek.?

amugy szerintetek ha egy eve var ram es egyenlore ugy nez ki h tovabb is hajlando csak tudni szeretne a nemleges valasz okat... akkor szeret?

mindig hangot ad neki hogy igen, de nem vagyok eleg naiv ahhoz, hogy ezt csak ugy elhigyjem..nem lehet h csak erre kellek neki?



2014. aug. 3. 22:31
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

abszolut felvallaljuk. eleg hamar bemutatott a szuleinek es en is az en csaladomnak. sokat is van itt nalunk.

nem kamu-.- ebbe mi lenne a kamu? ahh..nem is akarom tudni.

2014. aug. 3. 22:50
 12/27 anonim ***** válasza:
és a szüleitek mit szolnak hozzá?
2014. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezek mit akarnak egy 14 éves gyerektől
2014. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Mi a kamu egy 14 éves egy 20 évessel.Ja azt meg plusszba higgyem el hogy a szüleid tapsolnak a 20 éves barátodra örömükben.

Ha meg igaz akkor kétségbe van esve a 20 éves hapek hogy egy tudatlan,éretlen 14 évessel kikezd.

És mivan ha arra kellesz neki és az 1 évben mindig volt valakije.14 éves vagy hiszékeny,bármit elhiszel a szerelem terén,ezért tudnak titeket becsapni,és a végén hoppon maradni.Én max 17-18 évessel kezdenék,mert az alatt nagyon kevés az érett fiatal komoly kapcsolatra.

2014. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

az o szulei nagyon kedvesek voltak velem:) nagyon jo a kapcsolatunk. foleg a nagymamaval:')

en apummal es egy sarkannyal elek. publikusabb kozneven :a neveloanyammal. csak nem nevel es nem az anyam.

apum eloszor nagyon kiakadt. eleinte el is tiltott tole meg volt egy veszekedes amiben mindenfele pedofilnak lehordta meg kishijan osszeverte... aztan a baratom mindent megtett h jobb legyen a kapcsolatuk...

ma sem puszipajtasok de apa elviseli..

2014. aug. 3. 22:56
 16/27 anonim ***** válasza:
Ha az apád lennék,nem békültem volna ki vele.Az ő helyzetét egyáltalán átérzed.Egy 20 éves akar az ő kicsi lányához,közeledni,érzelmileg,és majd testileg is,bele nem tudnák törődeni.És itt látszik hogy éretlen vagy,mert nem gondolkozol ami hiba.De majd idővel meglátod,annyit mondok hogy ő fog otthagyni.Vagy azért mert megleszel neki,vagy azért mert nem fog tudni téged elviselni.Nem kell elhinni majd meglátod.
2014. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

nem vagyok naiv. nem hiszek el minden szep szot amit csak kiejt a szajan...

es most ez hulyen fog hangzani meg majd mindenki azt gondolja h "jajj hulye kamasz..csak lazad. majd kinovi" stb. de apamnak csak papiron van beleszolasa ebbe. egy papirt meg nyugodt szivvel egetnek el ha kell ....

semmit nem tud rolam a sport -es tanulmanyi eredmenyeken kivul. mert ugye ha megverjuk a gyereket mert hazavisz egy egyest (szokovben egyszer) az mar gyerekneveles. tapsot neki.

amugy meg fogalma sincs rolam... kb ha felakasztanam magam odajonne es megkerdezne h voltal ma edzesen?! na ne szorakozzunk. meg se akarom erteni a nezopontjat. ot sem erdekelte az enyem amikor hazahozta a boszorkanyt. vagy amikor finoman kozoltem h nem az en dolgom takaritani, fozni, mosni mert a nojenek se torik le a korme ha megmozdul.

aztan o ne legyen felhaborodva ha tortenik vmi az engedelye nelkul.

apamrol ennyit.

2014. aug. 3. 23:22
 18/27 anonim ***** válasza:

Értem már ez egy tudatos vagy tudatalatti bosszú.

14 éves lányként akkor sem egy 20 éves mellett lenne a helyed,de majd meg látod miért.

2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

bosszu? apam irant? :D

azt durvabban csinalnam.

majd ha elmultam 18 lerendezzuk;)

2014. aug. 3. 23:31
 20/27 anonim válasza:
MEG FOG B@$ZNI ÉS OTTHAGY A GE*IBE :*
2014. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!