Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam el?

Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

14l.

van egy 20 eves baratom.

1 eve vagyunk egyutt es o mar nagyon le szeretne velem fekudni.

az igazsag az, hogy en is kivanom, de egyszeruen nem tudom megtenni. felek. tutira le sem mernek vetkozni elotte.

pettingelni sem mernek.

es ha rakerdez h miert akkor kopni nyelni nem tudok. ezert inkabb nem mondok semmit. hogy mondjam el neki h kivanom de felek.?

amugy szerintetek ha egy eve var ram es egyenlore ugy nez ki h tovabb is hajlando csak tudni szeretne a nemleges valasz okat... akkor szeret?

mindig hangot ad neki hogy igen, de nem vagyok eleg naiv ahhoz, hogy ezt csak ugy elhigyjem..nem lehet h csak erre kellek neki?



2014. aug. 3. 22:31
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

hmm... akkor apaca legyek?:)

most egy oszinte nem tul pesszimista velemenyt arrol h van-e ertelme ennek az egesznek. ha nincs akkor nem futunk felesleges koroket.

2014. aug. 3. 23:38
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem kell apácának lenned,csak ez egy hülyeség,ami majd a jövőben megmutatkozik.
2014. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

hangsulyozom nem vagyok naiv. de szerintem a korkulonbseg nem egy eget rengeto dolog. de en tutira hulye kamasz vagyok.

de ha abszolute csak ennyire kellek akkor veszelyes a srac:)

15 honapot vegigszenvedni egy hisztis, makacs, naiv, lazadozo, buta (ironia) kiscsaj mellett.. ugy h max megfoghatja a kezet (es meg jokedvemben is talal akkor).. hat akkor az kemeny ar egy menetert.

nekem is megfordult a fejemben. sot ott lebeg. de ennyire hulye senki nem lehet... :)

szoval a kerdes tovabbra is a kovetkezo: hogy mondjam el neki?

2014. aug. 3. 23:46
 24/27 anonim ***** válasza:
Kislány, sok dolgot nemtudsz te a férfiaktól. Az a csávó pedofil. Nem azért vár rád, mert te annyira hűde különleges vagy. Nincs benned semmi különleges. Szimplán a 14 éves lányok testére izgul. Ezért nem keres mást, mert más nem érdekli, max. más 14 éves kislányok.
2014. aug. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

B.meg hát ilyen hülye kérdést. Hát elmondod hogy 'félek kicsim ne dugj meg' most mégis, hogy máshogy akarod?

Amúgy meg ennek a kérdésnek mi értelme? Meg a kommenteidnek? Kit érdekel a sport eredményed meg az apád? Örülj, hogy egészséges vagy. Amúgy meg a nővéremre is várt a pasija egy évet pedig ő 18 volt amikor elvesztette vele. Félév múlva meg megcsalta. Úgyhogy tényleg ne hidd ,hogy különleges makacs érett hercegnő vagy, mert jajj a kezedet sem foghatja meg, de a melledet meg igen. Na mindegy.

2014. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
A tényleges kérdésre válaszolva: mikor legközelebb próbálkozik, mondj annyit neki, hogy te még nem vagy erre készen. Tudod, hogy sokat várt rád, de te még nem szeretnél tovább lépni. És nyugodtan elmondhatod pont úgy, ahogy a kérdésbe leírtad "kívánom, de félek" Ha megkérdezi mitől, akkor is teljesen őszintén elmondhatod, hogy pl. szégyenlős vagy, félsz a helyzettől, hogy túl intim, stb. De ne feküdjetek még le szerintem, tényleg fiatal vagy és nagy a korkülönbség. A többi válaszolónak meg nem feladata eldönteni, hogy pedofil-e a srác vagy sem.
2014. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Hello!

Én 18 éves fiú vagyok és nemrég megismerkedtem egy 14 éves lánnyal aki nagyon tetszik de attól félek ha elkezdek felé komolyabban közeledni akkor megijed, de én tényleg megszeretném ismerni és én is várnék rá hogy lássa hogy nem csak meg akarom dugni. Szűz vagyok és csak egy másik szűz lánnyal szeretném az elsőt és ez egy jó alkalomnak tűnik mert normálisnak tűnik,szóval neked meg azt tanácsolom hogy kérdezd meg tölle face to face és figyeld hogy reagál a kérdésre és hogy válaszol szerintem annyira már ismered hogy le tudod olvasni hogy hazudik e de szerintem nem és próbáljátok meg :)

2014. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!