Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan megy a szüzesség...

Hogyan megy a szüzesség elveszítése? (lányoknál)

Figyelt kérdés

Mennyire kell ott lent szőrteleníteni? Amikor elkezdesz vérezni ,akkor az cikinek számít? (tudom ez átlagos dolog az elsőnél ,de nem voltatok kellemetlen helyzetben? ,utána közvetlen mi történt?) Hogy megy ez az egész?

18/L



2014. aug. 5. 22:51
 1/5 anonim válasza:
szerintem igy is ugyis szőrteleníts. nem hinném hogy annyira nyerő lenne az ember dzsumbuja a pasiknál. bár valakit ez hoz lázba.
2014. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen meztelenre kell borotválni vagy picit fazonra és semmi sem ciki :)
2014. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellemetlen semmi, a lényeg, hogy légy tiszta és ápolt, onnantól pedig nem lesz gond. Add át magad a szerelmednek, ne aggódj ha igazán szereted nem fogsz aggódni csak haladsz az eseményekkel.


A behatolás után ha vérzel, ha nem folytatjátok a végén pedig elélvezhetsz, ha képes vagy rá. Azért írom, mert nekem sikerült.


De ne lepődj meg ha nem, mert sokaknak csak a második alkalom hozza meg az igazi örömöt.


+ a fájdalomról saját tapasztalat:

Az elsőnél éreztem fájdalmat, de a partnerem gyengédsége miatt ez élvezetes volt, mivel tudtam, hogy az övé lehetek. Ő is én is nagyon élveztük, ennél jobban nem is tudtam volna elképzelni, mert az orgazmus mellett egyéb élvezetekben is volt részünk.


+ egy ideig érezhetsz majd feszítő érzést, kicsit elzsibbadhat odalent, de utána nem sokkal elmúlik.


:)

2014. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szőrös sunival is el lehet veszíteni.
2014. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Föltétlen szőrteleníts, max. 1 pici maradhat rajta. A vérzés meg abszolút nem lesz kellemetlen... nekem speciál csak akkor kezdett vérezni , amikor befejeztük, szóval egyáltalán nem volt gond. Ez mindenkinél másképp történik, de lényeg, hogy ne agyalj rajta sokat, minden úgy történik majd, ahogyan történnie kell és hidd el jó lesz :) 18l
2014. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!