Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek miért nem akarnak...

Szerintetek miért nem akarnak a fiúk szűz lánnyal komoly kapcsolatot? 17/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 21:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék megismerkedni szűz lánnyal! Volt már ilyen barátnőm és imádtuk egymást!
2014. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy szűz lányra várni kell, vele türelmesen kell bánni, nem lehet vele lefeküdni az első hónapokban. A pasik viszont szeretik a szexet, ezért ritka az olyan fiú aki bevállalja a szűz lányt.
2014. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Viszont van akinél ez imponál.. hogy nem adja magát könnyen, hogy küzdeni kell érte és a kapcsolatért, ezáltal rájön a srác hogy magabiztos és nem odaadós olyan könnyen, ekkor jön a tisztelet a lány iránt és az igazi szeretet/szerelem, aminél jobb nincs. :D Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is egy ilyen lánnyal szeretném elveszíteni :) Nem minden srác ugyan olyan, csak manapság tényleg ebből van a kevesebb sajnos.
2014. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondd csak, kedves kérdezõ merre felé élsz?Nincs kedved ismerkedni?

Mert velem fordítva van, eddig egy "barátnõm" volt, kb 1 hétig aztán dobott, mert szüz vagyok.

17f

2014. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!