Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fontos egy fiúnak...

Mennyire fontos egy fiúnak tudni, hogy a lány szűz-e még? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval én eddig azt hittem, hogy a srác az konkrétan lesz*rja, hogy a csaj szűz-e még, sőt, az a jobb neki ha nem az mert akkor már tapasztalt. Legalábbis az én ismerőseim mindig mondják hogy szűz csaj nem kéne nekik.... Kicsit parasztságnak tartom de ez van.

És pont az egyik nap beszélgettem a sráccal akinek tetszem, és ő kérdezte meg hogy szűz vagyok e még. Ezek után nem is akartam válaszolni, mert azt gondoltam ő is negatívan fogadja majd de azért megmondtam az őszintét hogy az vagyok. Erre első kérdése az volt hogy "Ígéred, hogy ez igaz?" Meg is lepődtem de mondtam h persze, miért hazudnék... és majdhogynem mondhatnám hogy örült is neki és pozitívan fogadta.

Mégis miért érdekelte ennyire? Most akkor fontos vagy nem?



2014. aug. 21. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Nekem fontos, vagyis... Nem is fontos, de jó érzés, ha valaki nekem adja magát, főleg, ha idősebb. Az meg, hogy tapasztalatlanabb... Ugyanmár, mindekinek el kell kezdeni, valaki később, valaki korábban, ezért nem kell elítélni, bár a túl korai nem tetszene...

20F

2014. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősön és ő ezt úgy magyarázta: vannak a hidegek meg a melegek. a melegek(akik nem b_zik vagy homoszexuálisak) jobban törődnek az érzelmekkel, bújósak stb. és örülnek neki, ha esetleg ők vehetik el a csaj szüzességét. a hidegeknek meg csak az a lényeg, hogy a csaj minnél tapasztaltabb legyen
2014. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:):)

nos igen az ismerőseim elég "hidegek" ha így nézzük.

de jó tudni hogy akkor tényleg vannak olyan fiúk akik szeretnek elsők lenni egy lánynak mint kedves első válaszoló :):)

2014. aug. 21. 00:18
 4/6 anonim válasza:

Nekem is fontos, hogy majd az elso baratnom szuz legyen. Azt akarom en legyek neki az elso, o is nekem az elso. Aztan meg nem kell azon toprengeni elottem mennyi emberrel volt eggyut, vagy miket csinaltak. Ugytudom az elso szerelem az elso csaj akivel eloszor csinaltok mindent, az az emberbe bele ivodik egy eletre

19/f

2014. aug. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. a szűz lányokhoz egész másképpen kel hozzá álni mint egy nem szűz csajhoz. pl én nem szeretem a szűz csajokat, mert az első nagyon fáj nekik, és nem szeretek fájdalmat okozni. :( de ha szeretnék egy szüz csajt ami már egyszer bekövetkezett akkor nagyon vigyáznák rá... hát csak ezért fontos...
2014. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fáj nekik, ha elég türelmes vagy!

Amúgy én is szűz barátnőt szeretnék :) akkor "meleg" vagyok xD vagyis bújós :)

2014. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!