Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményük a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményük a férfiaknak a gyermekes anyákról?

Figyelt kérdés
Tarthatják őket ugyan olyan vonzónak? lehet a gyerek akadály a férfiak szerint? Légyszi írjátok meg h hány évesen gondoljátok ezt és a nemeteket. Köszönöm
2011. máj. 4. 10:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Az hogy nem az én fiam, így nem kell.
2011. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én becsülöm őket, de kezdetben kicsit tartózkodó lennék. Bujkálna bennem a kisördög, hogy mi vezérli a kapcsolatunkat. De könnyen meg tudna győzni a félelmem alaptalanságáról. Egyébként én imádom a kisgyerekeket.



25/F

2011. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát van köztük sok jó. Emlékszem gimis koromban mindig egy óvoda felé jártunk suli, hogy stíröljük a fiatal anyukákat.

Attól hogy van valakinek gyermek persze, hogy lehet ugyan olyan vonzó, mint egy gyermektelen nő. Szerintem nem ettől függ. Attól függ, hogy hogy nézel ki. Lehetsz nagyon vonzó 3 gyerekkel is, és lehetsz gyerek nélkül is "feledhető".


Hogy a gyerek lehet e akadály egy párkapcsolatnál? Háááát nem tudom. Alapból nem zárom ki őket, de én inkább gyermektelen nővel szeretnék párkapcsolatot és vele szeretnék saját családot. (Nekem nem hiányzik az apuka telefonálgatása, keresztbetevése és hasonló macerák)


F/29

2011. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja és én is imádom a gyerekeket. Unokaöcsém sokat van velem, szeretek vele lenni.

(Bár néha lefáraszt rendesen.) :-))


(10:56 voltam)

2011. máj. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Érdekes... Netes társkeresésnék elriaszt a gyerek. Ha valahol személyesen ismerem meg a lányt, akkor egy cseppet sem zavar. Ha a gyerekeit is ismerem, akkor a kapcsolatuk is vonzóbbá vagy éppen taszítóvá tehetik a nőt.

Számít az életkor is. Ha 18-20 évesen van gyereke, akkor felelőtlennek tűnhet.

35/F

2011. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ja, attól félnék hogy első sorban a gyerekének keres apát, nem pedig magának egy férfit. Ami lehet hogy az ő szemszögéből természetes, de nekem nem.
2011. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
párkereséskor kisgyermekes anyukánál csak a gyomorlövés rosszabb!
2011. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyikük megsértőduk amikor az ember elkezdi forszírozni hogy miért volt olyan fene sürgős a gyerek. Az apa személyét sokkal nagyobb gondossággal kéne megválasztani, s nem utólag takarózni amindenki tévedhet frázissal. Ilyen volumenű dolognál ez kevés.

Ígyhát a válaszom: párkeresésnél inkább nem.

34 ffi

2011. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, tarthatják. A gyermek pedig nem lehet akadály akkor, ha szeretünk valakit.
2011. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A csinos nő gyermekkel is csinos. Nálam is számít az életkora, egy lány aki 20 éves kora alatt szült az nálam is felelőtlen kategória, nem tudnám tisztelni, bár ha a pasi lépett le miközben mondjuk elkötelezte magát előtte azért az felmentést ad. Exem is gyermekes anya volt 23 évesen szült, és részben a gyermeke iránti feltétlen szeretete miatt szerettem. Nálam egy gyerek még nem akadály, ha az még kicsi, mondjuk 6 év alatti, és az anya is korombeli.

26 ff

2011. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!