Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok, hogy próbálnátok...

Csajok, hogy próbálnátok letesztelni/kitalálni, hogy egy srác szűz vagy sem?

Figyelt kérdés

Adott egy srác pl. legyen a kora 17-28 éves közt, tökmindegy mennyi.


Milyen módon tudnátok magatokban eldönteni, hogy a srác szűz vagy sem. Mondjuk bármit tehetnétek, rá is mozdulhatnátok, ágyba is vihetnétek, stb. nincs megkötve, hogy milyen módszerrel vizsgáljátok a kérdést.


Hogy tennétek, és mi az ami szerintetek tuti valós választ adna nektek, mit kéne ahhoz tennetek, és vajon biztosak vagytok e benne, hogy a módszeretek nem csal, nem tévedtek stb.


Mi az ami szerintetek tuti bebizonyítaná, hogy az adott srác még szűz?


Kort is írjatok csajok!

Köszi!



2014. szept. 3. 12:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Megnézném a fenekét. Ha egy kicsit tágabb akkor ott már biztos nem szűz ;)
2014. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Miért kell ezt ennyire tudnod? Fogadást kötöttél barátnőiddel vagy mi? Most komolyan kérdem, nem rohadtul mind1, hogy szűz-e vagy sem? Csajomnak gőze nem volt róla mi az a Wolrd of Warcraft vagy mi az a South Park mikor összejöttünk...ilyen tekintetben még szűz volt, de engem rohadtul nem zavart, miért nem mindegy akkor neked is, hogy dugott-e már a markán kívül mást is már életében? Ekkora jelentősége van?
2014. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mist mit kell így felháborodni, meg sem lehet kérdezni, nem mindegy miért akarom tudni? :)

Különben is, nem fiúknak szólt a kérdés!

2014. szept. 3. 12:39
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Jóvanna!, bocsi, hogy visszakérdeztem :D

Amúgy habár nem vagyok csaj, de szerintem amíg nincs pénzed egy hazugságvizsgáló otthoni beüzemelésére, addig igazából sosem fogod megtudni...

2014. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

2, a kérdést egy hozzád hasonlóan szűz fiú tette fel!

Am egy szűz fiúnak nem hiszem, h lehet olyan férfias, magabiztos kisugárzása, amire én bukom, szóval nem próbálnám meg kitalálni sehogy, nem érdekelne.

2014. szept. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%

EEEEERRRR! Rossz válasz, kiestél! Nem vagyok szűz...sőt haveri körömben ahol voltak nálam jóval lazább és rámenősebb pasik, én voltam az első aki becserkészte a nemes puncit ;D Sőt...büszkén mondhatom, hogy lassan kilenc éve szinte minden este jut friss meleg punci az asztalra ;)

Üdvözlettel, a #2-es ;)

2014. szept. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

#6 Ku_rvákkal könnyű ;)

*nyx nyx nyx*

2014. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Igen sejtem, gondolom nekik csak pénz kell oszt jóvan...bár nem értek ehhez a prostis témához, szerencsére nem kellett még ilyenhez folyamodnom, amíg menyasszonyom meleg ebéddel és széttárt lábakkal vár otthon, nem is hiszem, hogy rászorulok a fizetős szolgáltatásra ;)

Üdvözlettel, a #6-os és a #2-es ;)

2014. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Jólvan, nyugodj meg, kicsit nagyon beleélted magad a szerepbe! 9 év együttélés és kiszolgálás után még mindig napi szinten megkíván az asszony? Aha, valószínű...
2014. szept. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

Látom valakinek válságban a házassága és egy ici-pici irigységet is vélek kiolvasni a sorok közül :D

Nem mondom, hogy nem mentünk már keresztül rengeteg sz**rságon, még ideiglenes szüneteken is, nem mondom, hogy egy 8 hónapos kisbaba néha nem teszi próbára egy fiatal pár idegeit és nem mondom, hogy 1 fizetésből kijönni egy hónapig nem teszi próbára a kapcsolatot...de nem értem miért olyan hihetetlen, hogy egy 23 éves fiatal (szexuálisan abszolút aktív korszakban levő) lány miért ne kívánhatná a (szintén szexuálisan legaktívabb korban levő) 27 éves párját? Szerintem téged átvertek, és te is bevetted azt a rizsát, hogy a nők nem szeretnek szexelni...dehogynem, imádják, a legszerényebb kislányos nő is egy vadmacska tud lenni az ágyban...az más kérdés hogy neked szexéhes párduccá válik-e, és Te vagy-e a megfelelő személy akit mindig kíván és akivel szeret szexelni...mindig...

2014. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!