Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jó ötlet lenne?

Értelmes kérdések kérdése:

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
Van nekem egy nagyonjó barátom,volt már neki kapcsolata csak mindig átverték a fejét,volt neki olyan hogy lánynál volt és a lányt kielégítette,mondta neki hogy folytatják majd és nem lett belölle semmi,szval most lesz 18 éves és arra gondoltam mert őt is zavarja már a dolog hogy szűz hogy prostituáltra befizetni,szerintem megérdemelné a sok csalódás mellet

2014. szept. 6. 10:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat :)
2014. szept. 8. 19:33
 12/16 anonim ***** válasza:

Én hétfőn dugtam egy prostival. 23 évesen szűz voltam, most őszintén várjak az igazira ? Aki mikor jön el ?

Lehet hogy sohasem...Nulla önbizalmam volt nulla önbecslés, nem is éreztem magam igazán férfinak...


Amúgy jó volt a szex, úgy szop*tt mintha nyalóka lenne a pö*söm...mit mondjak...biztos jobb lett volna olyannal akit szeretek meg szerelmes vagyok belé de őszintén ilyen még lehet és most már hajtom is a csajokat, megjött minden ami eddig nem volt. Vidd el fizesd be egyhez. Én elb*sztam 7 évet, kitudja hány csajjal lehettem volna ez idő alatt...

Hajrá ! :)

2014. szept. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Személyiség függő egyébként ez az egész, van akinek ez kell van akinek nem. Te ismered a barátodat.

Nekem speciel kur*a sokat segített...lehet hogy még 3-7 év is eltelt volna így vagy több, nulla önbizalommal csak egy valamit nem lehet soha jól csinálni, az pedig a csajozás. Én drukkolok, de amúgy kérdezd meg ő mit szeretne ne erőltess rá semmit se....előző voltam.

2014. szept. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen,meglesz :)
2014. szept. 21. 08:25
 15/16 anonim ***** válasza:

#12-es, végre egy pozitív hozzászóló :)

Én is hamarosan megyek elveszteni...amúgy nekem még a csajozással sincs bajom, össze is jött pár nő az idők során, csak a szexig nem jutottam el, mert annyira leblokkolt a szüzesség ilyen korban már.


Szóval nyugodtan menjetek el...


Egyet viszont tanácsolnék, azért haveroddal szerintem beszéld meg előtte. Bármennyire is meglepetés ereje, de ez durván sztresszt tud okozni, mint váratlan dolog.


Engem is be akartak fizetni prostihoz 2 éve,(végül nem történt meg) de őszintén eléggé bestresszeltem volna, ha kiderül, holnap kell menjek egy csajhoz csak így látatlanban. Ha közösen kiválasztjátok előtte a neki tetsző csajt, egy sörözés mellett akkor szépen stresszmentesen elmegy para nélkül és lesz egy jó estéje.

...de mindenképp mondd el előtte neki, mert azért ez olyan dolog, ami igen csak rá tartozik, és személyesen érinti, nem csak egy üveg vodka, vagy egy haveri születésnapi beb*szás...

2014. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem tizenévesen nem baj, ha az ember szűz. 30 évesen már elgondolkodnék rajta, hogy az általad javasolt dolgot bevessem.

Nem jó ötlet, tuti megbánná ennyi idősen, meg szerintem ciki is prostival dugni.

2014. szept. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!