Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom volt, és nem...

Első alkalom volt, és nem élveztem el. Mi lehetatt az oka?

Figyelt kérdés
Röviden,nem régen vesztettem el a szüzességemet.Egy nálam sokkal tapasztaltabb nővel.Nagyon jó volt,de egyszerűen nem élveztem el,két óra alatt sem.Mi lehetett az oka?Túlzott izgalom?(Nem éreztem magamat idegesnek),vagy akár az hogy egy picit hideg volt?Vagy csak ennyire jól bírnám?Ötleteket várnék

2014. szept. 26. 12:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat,talán a leg lényegesebb kimaradt: fiú vagyok
2014. szept. 26. 12:03
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nekem még megvan, de szerintem feszültebb lehettél és idegesebb, ezért nem tudtál teljesen magadra és a partneredre figyelni úgy, hogy igazan élvezhesd ^^
2014. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

ez teljesen normális az első alkalommal én se élveztem el hanem 4-5. alkalommal.


F

2014. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!Persze jöhet még!

Én meglehetősen furcsállom,főleg hogy a pertnerem majdnem kétszer olyan idős volt mint én,és ő pedig elélvezett,nem is egyszer.És tényleg jó volt.

2014. szept. 26. 12:20
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Ez aztán az első alkalom! Röhejes és szánalmas is..
2014. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hogy jöttél össze egy ilyen tapasztalt nővel? fizetős..?
2014. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem.Csak így alakult.
2014. szept. 27. 08:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez majdhogynem természetes. Eddig csak Marok Marcsával volt dolgod, az pedig ott, és olyan erővel izgatott, ami neked a lehető leg megfelelőbb volt. A hüvely nem tudja ezt produkálni. Idő kell, amíg megszokod az új helyzetet, az új ingereket.
2014. szept. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2014. szept. 27. 11:48
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Lehet ha egy olyan lánnyal veszted el, aki szűz, fiatalabb, vagy közel van hozzád korban, tehát jártok vagy csak szimplán megőrültök egymásért, szerelmesek vagytok akkor úgy érzed, hogy neked kell irányítani az egészet, hogy mindenkinek jó legyen.


De ez az idősebb, tapasztalt nő, lehet inkább magával törődött, nem volt igazán gyengéd és a legfontosabb, hogy nem szeretett igazán, csak d*gni akart. Szerintem nőnél, férfinál is egyaránt fontos az elsőnél a szerelem, mert akkor nem csak ott lent éreztek, hanem az egész testetekben, aki nagy élvezetekhez vezethet.

2014. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!