Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lánynak hány éves korától...

Egy lánynak hány éves korától ciki szűznek lennie?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok és még sosem szexeltem. Mindig vannak udvarlóim, de ők olyan kis csúnyácskák vagy átlagosak, nincs bennük semmi különleges, amiért oda kéne adnom nekik a szüzességem és most már kezdek félni, hogy kifutok az időből... mit tegyek? Ciki?

2014. okt. 4. 12:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem az a ciki, hogy szűz vagy. Te magad vagy a ciki. (Csak egy jó tanács: ilyen hozzáállással senki nem fog megdugni)
2014. okt. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Most miért kell elkezdeni oltogatni? Csak egy normális kérdést tettem fel...
2014. okt. 4. 13:26
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem oltogatásból írtam, amit írtam, hanem mert ez a véleményem... Tudod egy ember nem attól különleges, hogy úgy néz ki, mint egy félisten...Hanem attól különleges, hogy komolyan gondolja a dolgot és nem csak gerincre akar vágni...
2014. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
De inkább egy igazi férfivel lennék együtt, mint egy satyna fiúkával, aki csak maszatolna ott lenn.
2014. okt. 4. 13:33
 15/41 anonim ***** válasza:
67%
Hát gratulálok:D Halj meg akkor szűzen ha ennyire válogatsz...
2014. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen hülye luvnyákat gerincre vágják a félistenek, engem pedig az egekig magasztal a "satnya fiúcska". :) Aki mellesleg egyáltalán nem satnya fiúcska és nem is maszatol... sőt... :D (félreértés ne essék, van kivétel mindkét kategóriában, nem szeretném a "félisteneket" sem leszólni)
2014. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Ne merészelj luvnyának hívni! :@
2014. okt. 4. 13:43
 18/41 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok. Megfelelek neked ? Szívesen elvenném a szüzességed.
2014. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
16 évesen még legózzál!
2014. okt. 4. 14:01
 20/41 anonim válasza:
77%
Ijen szánalmas nőt mint te komolyan mondom ritka sok hülye van de te... Téged fejbelőnének kutya bajod sem lenne kb nincs agyad dr komolyan!! Hogy lehetsz ilyen buta 28 évesen?? Hát elárulom neked sosem lesz normális komoly kapcsolatod ha azt hiszed a külső a minden vagy esetleg a pénz én félistenként hozzád nem nyulnék az fix!! Pláne nem kötném le egy ilyen buta nővel le az életem... Szánalmas vagy!! Örülhetnél ha egy átlagos pasit találtál volna aki megbecsül és szeret mosogépek meg inkább ti vagytok ha már belegondolunk hiszen ti mostok tányérokat ruhákat... Stb mi mégsme mondunk rátok ilyebeket pedig azok vagytok agyatlan mosóba** szo** agyatlan huscafatok tisztelet a kivételnek! Kajak felidegesitetél...
2014. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!