Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lánynak hány éves korától...

Egy lánynak hány éves korától ciki szűznek lennie?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok és még sosem szexeltem. Mindig vannak udvarlóim, de ők olyan kis csúnyácskák vagy átlagosak, nincs bennük semmi különleges, amiért oda kéne adnom nekik a szüzességem és most már kezdek félni, hogy kifutok az időből... mit tegyek? Ciki?

2014. okt. 4. 12:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
(kérdezőnek szól)
2014. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Nem is tudsz te rólam semmit, de megnyugtatlak, nem így nézek ki. ;)
2014. okt. 4. 16:23
 33/41 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél ki képet magadról... hülye ri_banc!
2014. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 PearlDiver ***** válasza:
77%

Kérdező, hadd tisztázzam előre, hogy segíteni szeretnék rajtad, esetleg támpontot adni, hogy ne maradj örökre vénlány.

Linkelj egy képet magadról, és itt a többiekkel megmondjuk, hogy mennyire indokolt a válogatósságod.

Érdemes tényleg saját képet, mert akkor kapsz reális visszajelzéseket.

2014. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen ótvar r.bancokon minek segíteni?! Legyen csak válogatós, aztán majd zabálják fel a macskái 80 évesen. A normális lányoknak legalább megmaradnak a normális férfiak.
2014. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

nah jóvan...miket linkelsz...


az a lényeg jól megdöngetnélek meg ilyenek. Mit szólsz hozzá ? Örülnél ?


16 éves

2014. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
75%

Ha ilyen férfira vágysz, kezd el a testépítést, mert konditerembe lehet találni ilyen férfiakat. De vigyázz, mert nagyon sok el van magától szállva, kihasznál, a konyhában te vagy a rizs-csirkemell főző, és ennyi.

Én senkit sem szeretnék leszólni, de az férfiak a legtökéletesebb nőre vágynak, szóval rettentően jó alak, formás fenék, mell, gyönyörű arc, haj, köröm, smink, minden, képes vagy erre?

Amúgy hidd el, nem így zajlik a párválasztás.Amikor beszélsz egy fiúval, közös a téma, kinyitja előtted az ajtót, meg hív egy kávéra, elmentek sétálni/beszélgetni, nem kell előtte magad megjátszani, Önmagad tudsz lenni-most nem is hiszed ezek a dolgok mennyire fontosak, de nagyon.

Nekem sose voltak ilyen igényeim, legyen ápolt-szóval fogmosás(mert nem mindenkinek alap dolog, van akinek rohadnak a fogai és semmit sem tesz ellene-sajnos), legyen illatos-mrámint egy 10 órás műszak után ne büdösen feküdjön mellé, hanem fürödjön meg, legyen tiszta, normális arcszőrzettel, hajjal.

Öltözzön fel rendesen-szóval ne az alsógatyáját lássam, hanem tudja felhúzni a nadrágját, ne legyen piszkos, ilyen csőgatya hanem átlagos. Mert én is az vagyok.


Ne válogass, ők nem ruhák, te is elvárod hogy tiszteljenek, hát te is add meg magadnak, meg másnak is az esélyt.

És ne hasonlítsd őket tárgyakhoz, mert élő emberek, ráadásul majd egyszer a gyermeked apukája lesz a "mosógép"

2014. okt. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem el, hogy senkinek sem tűnt fel, hogy kamu a kérdés...

A kérdező csak jót szórakozik a válaszokon.

2014. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Szóval "cserébe elvárod" a tökéletes testet a fiúktól.

Oké.

Csakhogy nem ez a kérdés!

Az a kérdés, hogy az tökéletes testű pasik miért hoznak olyan döntést, hogy NEM mozdulnak rád.

(Gondolom nem a tökéletes testükben lakó személyt te nem érdekled kicsit sem.)

2022. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

2014.okt.4.14:25

Gondolom a tökéletes testű pasiban lakó személyt te nem érdekled.

2022. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!