Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy lánynak hány éves korától...

Egy lánynak hány éves korától ciki szűznek lennie?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok és még sosem szexeltem. Mindig vannak udvarlóim, de ők olyan kis csúnyácskák vagy átlagosak, nincs bennük semmi különleges, amiért oda kéne adnom nekik a szüzességem és most már kezdek félni, hogy kifutok az időből... mit tegyek? Ciki?

2014. okt. 4. 12:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyáltalán nem szeretnélek leoltani, de pár apróságra azért felhívnám a figyelmedet.

1., A párválasztás soha nem volt egyszerű dolog, és soha nem lesz az.Köztudott, minden kapcsolat elején -és akár még hosszú ideig is- mindkét fél a lehető legjobb tulajdonságait mutatja a másiknak, amiből néha elképesztően nagy csalódás válhat összeköltözéskor.

Nem véletlenül mondják: Lakva ismerszik meg az ember.

2., A mosógépes hasonlatod sajnálom, de téves.

Te azt tartod a legjobbnak, amit MÁSOK /média, reklám, ismerős stb .../ legjobbnak tartanak. :)

Egy földi halandó nem ismerheti a Világ ÖSSZES /!/ mosógépét, hogy ténylegesen a legjobbat válassza.

3., Egy férfit soha ne a kinézete alapján válassz, csalódás érhet.

Légy nyugodt,egy "Adonisz" kinézetű pasas ugyanúgy tisztában van a külsejével, mint egy gyönyörű Nő.

Lehet, hogy meglepődsz, de egy "satnya fiúcska" is lehet csodálatos szerető és még csodálatosabb édesapa, de egy félisten kinézetű pasas már a terhességed idején is megcsalhat bárkivel.

2014. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Pedig a csúcsig repítenélek ebben biztos vagyok.


16 éves

2014. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Nekem csodálatos belső tulajdonságaim vannak, amikre a férfiak vágynak, igazi tünemény vagyok, cserébe én pedig elvárom a kielégítő külsőt.
2014. okt. 4. 14:25
 24/41 anonim ***** válasza:
egyre jobban érdekelsz ! Kívánlak !
2014. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Peckesedik a kis fogpiszkálód? :DD -.-"
2014. okt. 4. 14:33
 26/41 anonim ***** válasza:

ha látnád,hogy mennyire...

Piszkálnálak vele egész nap !

2014. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

Brrr, de csak akkor, ha ilyen tested van:


[link]


;)

2014. okt. 4. 14:59
 28/41 anonim ***** válasza:
84%
Ne hívjalak luvnyának? Miért, kimosol? azta... Egyébként komolyan sajnálom a férfiakat, legyen az satnya (ahogy te hívod őket...), vagy félisten, hogy ilyen undorító p.csák közül kell válogatniuk.
2014. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim válasza:

Hű, az a gyanúm, ha ilyen fiúra vársz, mint aki a belinkelt képen is van, akkor tényleg szűzen fogsz megöregedni.


32/f

2014. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Te meg gondolom kinézel valahogy így:


[link]

2014. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!