Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A párommal pettingelni fogunk,...

A párommal pettingelni fogunk, de szexet még nem akarok, orálozni sem fogok. Kézzel mennyire nehéz elérni, hogy elsüljön a párom? Tippek? 21/l

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy nem szükséges rögtön lefeküdni. De egy felnőtt nő már el tudja dönteni, akarja-e a férfit, vagy nem. Ha valakivel eljutok odáig, hogy megérintheti, végigcsókolhatja a meztelen testemet, beszívhatja a mellbimbómat, megujjazhatja, kinyalhatja a puncimat, akkor miért kellene itt megállnia? Ha meg valakit nem akarok, akkor attól azt sem akarom, hogy simogasson!
2014. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyre figyelj, ne szárazon rángasd neki.
2014. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát ö izé, ez most komoly?
2014. okt. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne szárazon tényleg,valamivel nedvesítsd be,rá is köphetsz nem fog megsértődni a fiú.
2014. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

"Semmi bajom a pettinggel. Csupán a kamaszkor játékának tartom, amikor a fiatalok még csak ismerkednek a szexualitással, és egymás testével, de a szexhez még nem elég érettek. Felnőtt korban felesleges időhúzás szerintem."



Akkor úgy látszik, én még kamasz vagyok, mert 22 éves létemre még csak nem is pettingeltem. Akkor most elkárhozok?

2014. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
@15. Nem nyilván nem kárhozol el. :) Arra viszont számíts, hogy huszonévesen egy komoly párkapcsolatban a másik félnek lesznek bizonyos (teljesen normális) vágyai... És ha hosszabb távon ezek nincsenek kielégítve, akkor ne lepődj meg azon, ha elhagy a párod.
2014. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

Van egy olyan mondás, hogy ha menni akar menjen, annyit is ért. Nem erőszak a párkapcsolat. De utána ne nyávogjon 30 évesen, hogy: jaj hol vannak a normális férfiak, mert így nem tudok gyereket vállalni, brühühühü!


Lehet, hogy mondjuk egy tapasztalatlan, de tanulós (fiatal éveigben nem buliban kefélős tapasztalt nagykan), jó állással rendelkező ember, aki mondjuk lazán megkeresi a havi 0,5-1 milliót 1-2 mesterdiplomával, jobb lett volna, nem pedig a nagykan, aki bár kinyalja úgy ahogy ő akarja, de kb. ezen kívül lóf.szt se tesz le az asztalra. De akkor már késő lesz és meg is érdemli az összes ilyen idióta. Lehet lepontozni. 24/F

2014. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!