Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már szeretném elveszíteni a...

Már szeretném elveszíteni a szüzességem. Mit tegyek? L/18

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még szűz vagyok.Nem vagyok csúnya,mindenki azt mondja hogy szép babaarcom van es átlagos alakom,nem kövér de nem is anorexiás.De eddig valahogy nem jött össze.Lett volna már jó pár jelentkező de nem akartam olyannal lefeküdni akit nem szeretek.Ebből elegem van.Keresek egy jó pasit és lefekszem vele.Csak az a baj hogy félek hogy esetleg pont annak nem jönnék be akit kinézek és az milyen gáz már ha elutasít vagy ha lefekszem valakivel és eldicsekszik vele másoknak :s A kérdés az lenne hogy egy fiúval hogy közölhetném mi a szándékom úgy hogy ne legyen gáz? Köszi a segítséget aki normálisan válaszol és nem kérek priviket :)

2014. okt. 26. 18:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Vállalkozó szellemű, 29 éves, nem pletykás vagyok! :)

privátban meg tudunk beszélni mindent! ;)

2014. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

keress fel egy sármos szűzoltót!


(sármos szűzoltó)

2014. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

itt volt a nyár ha jobban kiöltöztél volna illetve leöltöztél volna és ha tényleg átlagos vagy akkor tuti megszólit néhány pasi a falu főterén vagy a szomszéd falu piacterén :-o :-D :-D

esetleg menj diszkoba vagy vmi buliba ott dugnak fűvel fával

vannak tapasztaltak is

és válogathatsz kivel akarod csinálni

de ha nem vársz priviket akkor egy réteg kiesett és lehet azok közt lenne a szűzoltód

én már akadtam itt össze szűz csajjal.....

meg is köszönte nagyon jol esett neki.... az első eset na petsze nem hagytam annyiban néha azért fojtattuk a dolgot nem kis örömére

2014. okt. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!