Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már szeretném elveszíteni a...

Már szeretném elveszíteni a szüzességem. Mit tegyek? L/18

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még szűz vagyok.Nem vagyok csúnya,mindenki azt mondja hogy szép babaarcom van es átlagos alakom,nem kövér de nem is anorexiás.De eddig valahogy nem jött össze.Lett volna már jó pár jelentkező de nem akartam olyannal lefeküdni akit nem szeretek.Ebből elegem van.Keresek egy jó pasit és lefekszem vele.Csak az a baj hogy félek hogy esetleg pont annak nem jönnék be akit kinézek és az milyen gáz már ha elutasít vagy ha lefekszem valakivel és eldicsekszik vele másoknak :s A kérdés az lenne hogy egy fiúval hogy közölhetném mi a szándékom úgy hogy ne legyen gáz? Köszi a segítséget aki normálisan válaszol és nem kérek priviket :)

2014. okt. 26. 18:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A fiúbarátaim nyilván azért a barátaim mert nem elég helyesek ahhoz hogy összejöjjek velük :D
2014. okt. 26. 18:44
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Pedig lehet többet tudnának nyújtani, mint egy vadidegen helyes srác... Sőt, majdnem biztos vagyok benne. :)
2014. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor írj te privit:)
2014. okt. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Tapasztalt jó pasi vagyok,írj üzit.
2014. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
50%
Neked nem egy társ kell, hanem egy srác aki hozzád képest sokkal jobb kinézetű, mert lejött csak erre utazol. Ne itt irkálj hanem társkeresőn keresgélj, fényképet és farokméreteket kérj mindenkitől aztán majd akad hamarosan egy jelentkező aki megoldja a "szüzességi problémádat" aztán felis út le is út. 3..2..1.. jöhet a lepontozás!
2014. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"3..2..1.. jöhet a lepontozás!" >

> Jó ötlet a fordított pszichológia, de nem úszod meg ;)

2014. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem fordított pszichológia, tisztában vagyok vele, hogy nem úszom meg a lepontozást. Sokaknak fáj az igazság.
2014. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem olyat keresek aki klasszisokkal jobb nálam :D Egyszerűen csak egy számomra helyes fiúval szeretném mert nyilván vonzalom nélkül nem megy.Nem egy borotvahabreklám vagy ralph lauren modellt keresek :D
2014. okt. 27. 18:33
 19/23 anonim ***** válasza:
Jah, de sajnos a hülyeség sem a hülyének fáj, hanem a körülötte lévőknek...
2014. okt. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

azt is vedd figyelembe hogy tapasztaltabb legyen nálad, mert ha neki is szinte az első akkor neked mem lesznek jo élményeid

ha van ismeretségi körödbe vagy 30 éves aki ebben segitene azzal jobban járnál és azok nem pletykálnák el a dolgot és megértenék a hejzetedet

sok sikert

azért ird majd meg mijen volt

2014. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!