Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5ev korkülönbség sok? En 14...

5ev korkülönbség sok? En 14 vagyok ő meg 19! Én érettebb vagyok, ő meg gyerekesebb a koránal! Hány évesen ideális elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 16:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%

Mi lenne a közös téma? mégis is csak 5 év van közöttetek.

Mi van ha felhoz egy politikát?vagy egy gazdasági helyzetet.vagy tanácsot kér? és ezt komolyan mondom mert én 19 vagyok és szoktunk ilyenekről beszélni a barátnőmmel aki 13 éves :D

2014. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
nem ám 18:D
2014. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

"de igenis a mai 13-14eves lányoknál is beindulhat a szerelem, es ha a fiúnak (aki mellesleg 19eves) olyan igényei vannak akkor mit tegyek?"


Ne azért feküdj le vele, mert a fiúnak ez az igénye, hanem azért, mert neked van rá igényed!


Hogy hány évesen ideális, nincs rá sablon... van, aki korábban, van, aki később lesz rá érett. És nem, nem onnan fogod tudni, hogy mások mondják...


1. Testileg akkor vagy rá érett, amikor már 2 éve RENDSZERES a menzeszed. Ekkor már elviseli a fogamzásgátlóval (gumi esetén az esetleges szakadás miatt esemény utáni), esetleges abortusszal járó terheket.


2. Szellemileg akkor vagy érett, amikor ismered a tested működését, tudod mi játszódik le egy ciklus alatt, tudod, mi a teherbe esés folyamata - legalább nagy léptékben... Ismered a fogamzásgátlás legismertebb módszereit, és tisztában vagy a hatékonyságukkal.


3. mentálisan akkor vagy érett, amikor nem itt kell megkérdezned, hogy mikor... hanem amikor te érzed, hogy magadban akarod érezni őt. Mindezt úgy, hogy tudod, el tudod viselni a szakítást, és tudod kezelni, ha véletlenül teherbe esnél..



Amíg ennek a háromnak nem felelsz meg, addig kamasz fejjel ne játssz felnőttesdit, mert nem lesz jó vége...


De ha mindegyiknek megfelelsz, akkor hajrá! Függetlenül attól, hány éves vagy...

2014. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
26%

Ez a topik 18 ÉVEN FELÜLIEKNEK VAN mit keres itt egy 14 ÉVES GYEREK? Kérdezd meg az anyukádat és szólj az apukádnak is mikor ezt a kérdést felakarod tenni az anyukádnak.


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2014. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
ó, ne legyél annyira biztos benne, lehet, hogy szűz, vannak ám 20+-as szűzfiúk is, akik kifejezetten rossz fiúnak néznek ki, ne ítélj külső alapján
2014. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
11-es te pedofil vagy :) a törvény szerint.
2014. nov. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én9honapig voltam együtt a 17 éves fiúval aki még a mai napig szívesen együtt lenne velem, ha nem számítottam volna vele, tény hogy ő kicsit olyan (mint külsőleg, mint belsoleg) mint egy 15 éves, de az meg valahogy nekem nem működött, egy idő után elkezdtek idegesíteni bizonyos tulajdonságai, aztán minden ami vele kapcsolatos volt, az idegesített! Viszont meg mindig jóban vagyunk, es nála jobb barátot el se tudnék kepzelni

2014. nov. 3. 16:29
 18/30 anonim ***** válasza:
16-os látszik hogy csak átfutottad a válaszokat
2014. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem lehet hogy egy 19evessel is ideális a kapcsolat, ezért nem kell leszolni meg semmi ilyesmi, egyszerűen csak ért a véleményem! Ha szeretem, akkor miért ne szerethetném?
2014. nov. 3. 16:36
 20/30 anonim ***** válasza:
63%

#13 maximálisan kielégítő választ adott. Erre kérdező felteszi az évszázad kérdését. Ha szeretem, akkor miért ne szerethetném?

Azért, bäszdmeg, mert fogalmad sincs, hogy mi a szerelem!

2014. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!