Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5ev korkülönbség sok? En 14...

5ev korkülönbség sok? En 14 vagyok ő meg 19! Én érettebb vagyok, ő meg gyerekesebb a koránal! Hány évesen ideális elveszíteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 16:09
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Igenis tudom hogy mi a szerelem, es voltam is már szerelmes! Nem azert írtam ki a kérdést hogy ezzel szekaljatok, vagy leszoljatok! Szimplán csak azert mert érdekelt a válaszotok!
2014. nov. 3. 16:50
 22/30 anonim ***** válasza:

Szeretni miért ne szerethetnéd? Csak tudod a testiség az más dolog. Majd érezni fogod, hogy szükséged lesz és kíváncsi leszel rá. És érezni fogod mikor leszel rá készen,mi ezt nem tudjuk neked előre megmondani, úgyis a saját fejed után fogsz menni!


Tudj rá nemet mondani,ha úgy érzed nem szeretnél vele testileg közel kerülni,és ha úgy érzed szeretnél vele többet,akkor ÓVSZER NÉLKÜL ESZEDBE NE JUSSON NEKI ENGEDNI.


Addig is olvasgass a fogamzásgátlásról,a szexről és nézzél filmeket a témában.

2014. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ilyen viszonylatban igen. Te gyerek vagy, ő meg majdnem érett felnőtt.


Gondolj bele ha te lennél 24 ő 29. Teljesen normális. De így fiatalon zavaró.


Nem javasolnám, hogy lefeküdj vele, csakis ha nem bírod és te kezdeményezed. De a 15-öt legalább töltsd be, addig is érsz egy kicsit.


Annyit tudok, hogy nekem ebben a koromban aki tetszett, csak eljátszottam a gondolattal, viszont neki is tetszettem, de egyből nemet mondtam, mert tudtam magamról, hogy még fiatal vagyok, még nem akartam belefolyni ezekbe az ügyekbe. Gyerekként reálisan felfogtam a helyzetemet. Most visszagondolva nagyon jó döntés volt.

Az már más kérdés, hogy 15 évesen megtetszett a barátom, akivel 3. éve vagyok, de a szexualitással természetesen még vártam nem keveset. A barátom (mikor megismertem) 18 volt én meg 15, még ez sem olyan szép korkülönbség ebben a korban, de most mikor 18 vagyok ő pedig nemsokára 21, így már semmi hatása nincs.


Ha ő kell neked biztosra, akkor is várj még a dologgal. Ne azért feküdj le vele, mert érett vagy rá, hanem mert lelkileg felkészültél, halálian kívánod és tudod biztosra, hogy nem fog elhagyni.

2014. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)
2014. nov. 3. 21:45
 25/30 anonim ***** válasza:

"Igenis tudom hogy mi a szerelem, es voltam is már szerelmes!"

Kutyafütyit tudod. Gondolj vissza erre 8 év múlva. Felnőtt nőként írom ezt, aki megélt egyet s mást.

2014. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

köztünk 7 év volt/van, én 19 voltam, ő 26

14évesen még ne szexelj, meg fogok bánni

2014. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. nov. 7. 04:32
 28/30 Imre777 ***** válasza:

Na már megint olyanok adnak ,,jó tanácsot" a párkapcsolattal kapcsolatban, akiknek fogalmuk sincs a párkapcsolatról, az emberről, az ember működéséről, érzelemvilágáról, lelkivilágáról, a személyiségről, ezek különbözőségeiről...


Egy párkapcsolatot nem a testtömeg, nem a testmagasság, nem a hajszín, nem a bőr szín, nem a kor és nem ezek különbsége határozza meg, hanem a személyiség, a két fél személyisége és az a megfoghatatlan és megmagyarázhatatlan valami, ami a vonzalmat vagy az ellenszenvet alkotja, előidézi.


(Régebben is azt tartották ,,ideálisnak", ha a férfi legalább 5-10 évvel idősebb volt, ami természetesen egy általános dolog, de nem mindenkire és nem mindig volt vonatkoztatható csak egy jelentős számú emberre, de ettől vannak eltérő esetek szép számmal, tehát ezt sem lehet ,,kategorikusan kijelenteni", így nem állja meg a helyét.)


Vagy is tehát el kell felejtenünk ezt az ,,ideális" meg ,,túl nagy korkülönbség", ,,túl sovány", ,,túl kövér", ,,túl magas"... kifejezéseket egy párkapcsolat kapcsán, mert ezek nem befolyásolják a párkapcsolatot!


Ha két ember ,,egymásra talál", szeretik, megértik egymást, ha jól ,,megvannak" együtt, akkor kettőjük között lehet bár milyen különbség és lehet bár milyen azonosság, ha nem.


A ,,szüzesség elvesztése" már egészen más!

2015. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Imre777 ***** válasza:

A ,,szüzesség elvesztése" már egészen más!


162 évesen már kezdhet ezen gondolkodni az ember!


Most komolyan!

Ilyen nincs! Nincs ideális!

(Amúgy lehetne, de nem azt a világot éljük!)

Mindenkinek szűznek kellene maradnia!

Tévhit az, hogy a szűzhártya azért van! Nem! A szűzhártya azért van, hogy megmaradjon a szüzességgel együtt!


(Egyébként, ha már mindenképpen, akkor csak és kizárólag a házasságkötés után!)


És P ina!

2015. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Imre777 ***** válasza:
Ja és a szüzességgel kapcsolatban is vonatkoznak azok, amik a párkapcsolatra csak nem teljesen ugyan úgy.
2015. dec. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!