Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyi az ideális...

Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség egy kapcsolatban? 17/L

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy vagyok vele hogy szerelemben nincsenek határok ^^

21/F

2014. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ideális korkülönbség. Azt mondják nem számít a kor, bár nálam van egy olyan határ, hogy azért a gyerekem ne lehessen az illető :D
2014. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DanteSparda ***** válasza:
én szerintem sincs határ a szerelemben de ha már kell egy szám az 5 azm inimum korkülömbség ami jó lenne mert hogy an ők korábban érnek
2014. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Pl. 5 év lehet sok: 10 és 15, de lehet kevés is: 30-35.

2014. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem is az a fontos, hogy szeressétek és megértsétek egymást. A többi és főleg a mások véleménye ne érdekeljen! Ha ti boldogok vagytok, akkor minden jó! Egyébként a párom és köztem 12 év van.
2014. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem 2-4 évvel idősebb srácok szoktak "optimálisak" lenni. 20N
2014. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elsősorban nem a kortól, hanem a személyiségtől, illetve testi-lelki érettségtől függ. De ÁLTALÁNOSSÁGBAN azt szokták mondani, hogy egy pár év korkülönbség minimum kell a férfi javára, ami akár 1-7 év között is mozoghat.
2014. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha egyenlő, de az hülyeség hogy a pasik később érnek... max később kezdenek pénzt keresni (bocsi magas labda volt XD)


De szerintem +-10 év az ideális, ha több azért már gázos tud lenni... nem a középső években de pl idős/fiatal korra.

2014. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!