Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csinálnak akkora patáliá...

Miért csinálnak akkora patáliát a szüzességből?

Figyelt kérdés

Nem értem a mai világot. Sok 15-16 éves "lányka" siránkozik hogy jaj ő még szűz, sőt valamelyikük már 12-13 évesen elkezd komoly szexuális életet élni.

Hova rohannak ezek? Én 18 évesen vesztettem el és semmi bajom sem történt...


2010. jan. 26. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%
én korainak tartom a 15 évesen valo szexelést. én is 18 évesen vesztettem el, és nem gyerekfejjel. és jééé, semmi gondom nincs belőle. :))
2010. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem tisztelik annyira mostanság az emberek a testüket,hogy ezt átgondolják,s rájöjjenek mennyire fontos dolog.S nem csak úgy eldobni,mer ez a menő,s az a jó ha büdös ribanc vagy...ez már sajna nem fog változni,s még csodálkozunk,h ilyen világban élünk ilyen emberek mellett,amikor mi tesszük ilyenné.
2010. jan. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Én megbántam, hogy nem 15 évesen akivel kellett volna, most meg már nem kellek senkinek. :"(
2010. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
Én 19, sőt majdnem 20 évesen. 12-14 évesen még nem is beszélhetünk, csak gyerekről szerintem.
2010. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

2146nak: oké, 15évesek, szeretik egymást, de minek várjanak? jobb lesz attól vmi? oké h 14 alatt ne dugjon senki azt aláírom, de ha vki afölött tudja felelősséggel csinálni akkor minek várjon? meg ha biztos benne. amúgy pont ezen az oldalon látszik h tökmind1 ki hány éves, van aki 17-18 is van már és legalapvetőbb dolgokkal sincs tisztában, másnak meg14 évesen van annyi esze h ne csak dugjon hanem figyeljen is.


amúgy azzal egyetértek hogy a szüzesség téma mind a 2 irányban túl van spilázva. mint az h "ciki ha szűz vagyok még?" mind az aki túlmisztifikálja.

2010. jan. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
itt konkrétan-ahogy én látom- a kérdés nem arról szól,hogy a szerelmesek szexeljenek e vagy sem,hanem hogy szándékosan sürgetik a témát. nos erre a válasz: mert az a menő.
2010. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
és mi lesz jobb attól, ha lefekszenek?? :))
2010. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utolsó: talán az h a szex egy élvezhető dolog.. próbáltad már?
2010. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hmmm...Minden esetre jó rég érkezett ide az utolsó komment (több, mint két hónapja)...Mindegy.A lényeg az, hogy szerintem - és ez az én szubjektív véleményem - a kérdezőnek van igaza, ugyanis a mai mocskos világban már az a menő, ha valaki 12-14 évesen összefekszik fűvel-fával...És akkor még mindenki itt nyavalyog, hogy milyen világban élünk, hát könyörgöm, MI TESSZÜK ILYENNÉ!!!Pontosabban az ilyen könnyűvérű,koravén, feltűnési viszketegségben szenvedő r*bancok/hímr*ngyók.
2010. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!