Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzem magam szánalmasnak...

Miért érzem magam szánalmasnak, amiért 22 évesen még nem voltam lánnyal? Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés
A kézenfekvő válasz persze az, hogy kerítsek egy csajt. De annyira leértékelődtem a saját szememben, annyira megvetem magam az eddigi életemért, hogy ennyi dühvel és szégyennel arra se tudom rávenni magam, hogy beiratkozzak egy tánctanfolyamra, vagy bárhova, ahol ismerkedhetnék. Félek, hogy megérzik a rutintalanságomat. Az utcán menve, buszon utazva, vagy az egyetemen, sok fiatalt látva is mindig azon morfondírozok, hogy vajon nem én vagyok-e a velem egy légtérben lévő emberek között az egyetlen, aki még soha nem szexelt. Annyira gyereknek érzem magam. Mindenki más már rég túllépett ezen és meglépte a következő szintet a felnőtté válás irányába. Én meg maszturbálok, mint egy pisis. Ráadásul nagyon régen kezdtem, már óvodás koromban. Emellett pedig tovább rontja a helyzetet, hogy lábimádó vagyok, vagyis sokkal több inger ér, mint másokat. Olyan, mintha minden papucsos lány csak engem akarna megszívatni. Amúgy meg lenne mire büszkének lennem, mert minden másban jó vagyok, jól tanulok, jó egyetemre járok, vannak barátaim, tudok vezetni, ami világosan látom, hogy előny a lányoknál - de mindezek dacára rohadt mérges vagyok magamra. Van valami gondom az intimitással. Valahogy nem tudom közel engedni magamhoz az embereket és elfog a félelem, ha egy lány közeledik felém.
2014. dec. 13. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt a válaszolóknak honnan kéne tudni hogy te miért érzed magad szánalmasnak?
2014. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Buford Tannen ***** válasza:
Nem kötekvésből,de egy szakemberrel kellene elbeszélgetned erről, ő hamarabb adhat választ,sajnos így mi itt nem tudunk ,ehhez a leírtak alapján :/
2014. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Felek hogy én is ide fogok jutni..pedig csak 15 vagyok
2014. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Pszichológia szakos vagyok és pont ebből írok disszertációt , szóval bátra kijelenthettem , hogy több ilyen problémával küzdő egyén van mint gondolnád :)

Egyébként nem szánalomnak mondanám ezt hanem egy kezdödő depressziónak.

24L

2014. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hm, hát a depresszióval beletrafáltál, akárcsak az, aki a szakembert ajánlotta, merthogy már jó ideje járok...
2014. dec. 13. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor jó szar lehet, hogy ezek szerint nem történt semmi változás
2014. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A választ sajnos én sem tudom. Nálam is hasonló a helyzet, jól tanulok, vannak barátaim, de mégsem tudok ismerkedni. Próbálok változtatni, egy kicsit jobban nyitni mások felé, mert mi történhetne? Valamilyen szinten ismerős amit írsz, mivel engem is frusztrál a dolog és mikor mások a kapcsolatukról beszélnek, én úgy érzem, hogy kívülálló vagyok, az pedig még inkább rontott a dolgon, hogy a 3 évvel fiatalabb legjobb barátnőmnek előbb lett barátja, mint nekem. Ők márfél éve együtt vannak, nekem fiú barátom sem nagyon van. Próbálok nem rágörcsölni és hiszek benne, hogy előbb utóbb csak lesz valahogy
2014. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
7es vagyok 19/L
2014. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Fura belegondolni, hogy lányoknál is megtörténik ugyanez... mindig úgy hittem, hogy nektek könnyebb...
2014. dec. 19. 19:13
 10/11 anonim válasza:
Én sem gondoltam volna a fiúknál, de úgy látszik ez elég gyakori. Bár akkor biztos sokkal jobb lenne, ha nem lennék türelmetlen
2014. dec. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!