Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha a lány azt mondja hogy...

Ha a lány azt mondja hogy csak esküvő után lesz szex akkor hogyan lehetne megváltoztatni mégis a véleményét?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 23:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kérdező. Nos egyik hozzászólásomban egy kipróbálásra érdemes lehetőséget leírtam. Keress a neten valami olyan témájú filmet/filmeket ami valami ilyesmiről szól és valami választ is nyújt. Ne kérj címeket tőlem, mert nem igazán ismerek fejből ilyen filmeket, de biztosan akad. Ha amugy is vagytok sokat kettesben nézzétek meg. Programnak is tökéletes elfoglaltság. Aztán ha beszéltek róla talán sikerül elindítani benne valamit. Az ő akarata nélkül nem fog menni ez a lényeg. Ha nem akarod elveszíteni vagy vársz, vagy finoman próbálkozol de nem erőlteted.
2014. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Mi a francért akarod a saját értékrended ráerőltetni? Miért nem bírod tiszteletben tartani azt a lányt? Van 1000+1 aki simán ágyba bújna veled...
2014. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Hát beszarok nem érted hogy én NEM AKAROM RÁERŐLTETNI?!
2014. dec. 25. 20:12
 24/28 A kérdező kommentje:
Te elfogadnád? Kibirnád?
2014. dec. 25. 20:13
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem fogok eroszakoskodni vele csak az előző válaszoló módszerével élve valahogy a tudtára juttatni hogy ez így nem normális
2014. dec. 25. 20:14
 26/28 anonim ***** válasza:

#21 vagyok.


"A kérdező kommentje:


Te elfogadnád? Kibirnád?"


Nos ha szereted és mindenképp őt akarod más választásod nincs, mint alkalmazkodni. Az alkalmazkodás nagy előnye egyébkényt az, hogy amennyiben az egyik fél enged, lehet ezt értékeli a másik és ő is enged kicsit többet.


Kibírnám-e?

Ha konkrétan a szexre gondolsz, akkor nem az nem csak az aktusból áll. Az lehet, hogy konkrétan nem akar veled lefeküdni úgy, hogy behatolás is legyen. De attól még ezer más módja van az örömszerzésnek, ami része ennek a dolognak. És ha rájön, hogy az neki is jó, és nem is sérti meg vele a családja által belenevelt tiltásokat és elveket, akkor neki is boldogabb lesz az élet, meg te is megkapod egy részét annak amit szeretnél még "idő" előtt.

Ha a szülei vallásos nevelésben részesítették nehéz dolgod lesz. Mivel alapvetően elitélendő bűnként nevelték bele a házasságon kívüli testi érintkezés lehetőségét. Mindazonáltal, ezt a tiltást már a középkori lányok se tartották meg egészen, hiszen attól, hogy félnek a bűn elkövetésétől, a testük még tökéletesen ugyanúgy működik, ha egyébként egészséges nők, mint a szabadabb elv alapján nevelkedettek.

Szóval a kulcs ott van, hogy el kell döntened, megér-e neked az a lány annyit, hogy kivárd azt, amíg ő akarja. És csak kis lépésekkel közeledsz e téren hozzá, vagy feladod.

Nehéz döntés. Viszont azt tudnod kell, hogy egy olyan lányra vársz, akit ha ebben a nevelésben részesítettek, a megcsalást is eredendő bűnnek fogja kezelni, tehát ő képtelen lesz rá, de ha te megteszed, többé nem látod.

2014. dec. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Soha nem csalom meg. Annyira azért nem fontos nekem ez a dolog.
2014. dec. 25. 22:34
 28/28 anonim ***** válasza:

Igazából kibírnám és de, ez normális. Igazából nagyon hosszú évszázadokon, ha nem évezredeken át ez volt a normális tudod. Csak a XX./XXI. század nagy "szabadsága" változtatott ezen az elrendezésen. Nyilván sokkal kényelmesebb nem betartani az ilyet és ha nem vagy vallásos, igazán okod sincs, hogy betartsd. De ha a lány, akiről szó van a hite miatt nem akar veled, mert a "a paráznaság bűn" a Biblia szerint, akkor nem csak a szex, de a petting is az (házasságon kívül persze), így kénytelen vagy várni.

Ha hívő és ez az oka, akkor az egyetlen módja, hogy tiszteletben tartsd, ha tényleg kivárod az esküvőt, mert különben a saját hitét kell megtagadnia, érted. Tényleg ezt várnád tőle? Mert ha igen, akkor szerintem nem tiszteled őt, mint embert. Aki így dönt, hogy vár az esküvőig, az azért teszi, mert Isten erkölcsi mércéjének szeretne megfelelni és abba nem fér bele a petting sem az esküvő előtt, tehát igazából nincs kiskapu.


Ha viszont a leányzó nem is hívő, csak ezt akarja csinálni, az más kérdés, abban én nem nyilvánítok véleményt. Ráadásul ha nem hívő és nem is szűz és mégis ezt akarja, az egyenesen képmutatás szerintem... Nem ismerem a körülményeket.


A lényeg, hogy ha komolyan gondolod vele, akkor az egyetlen amit tehetsz, hogy tiszteletben tartod.

2014. dec. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!