Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a szituban? Szűzen belemennétek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még szűz, mert nem találtam olyan srácot, akivel meg mertem és/vagy akartam volna tenni.

Van egy külföldi pasi, idősebb nálam, de már több éve szoktunk chatelni - nem is olyan keveset. Mindig felhozza, hogy mennyire akar engem, stb. Most majd nyáron lehet, hogy kimegyek abba az országba, ahol ő él, és mindenképp szeretne találkozni. Megmondtam neki, hogy szűz vagyok, de ennek ellenére is "kitartott", írta, hogy alkalmazkodna meg óvatos lenne, stb. (tehát szokásos duma)

Nekem szimpi srác, jófej, annyira nem vonzódom hozzá, de őszintén szólva tetszik, hogy már ennyi ideje kitart és még mindig próbálkozik. Szóval most nem igazán tudom, hogy menjek-e bele abba, hogy ő vegye el, vagy hogy egyáltalán találkozzam-e vele. Mert ha találkozom, akkor gondolom eléggé be is próbálkozna, és hát tényleg nem tudom....

Ti mit javasolnátok? Mit tennétek a helyemben?

Légy szíves csak normális, kulturált válaszokat adjatok! És bocsi, ha elég "bénán" fogalmaztam, de már fáradt vagyok...

Előre is köszi!



2014. dec. 25. 01:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem hiába beszélgettek régóta, élőben teljesen másképp működne az egész.. És rendben, poénkodtok, de már most írtad, hogy nincs akkora vonzalom..

Gondold el, kimész hozzá, ő nyilván be lesz indulva.. Ha visszakoznál (márpedig valószínűleg fogsz), mivel rázod le? Elég nehezen.. Főleg, hogy ő lesz előnyben az otthoni helyzet miatt. Ha ott leszel abban a szituációban, ez nem csak egy ilyen igen/nem döntés lesz, hogy akkor most "túlesel-e" rajta, vagy nem.. Jobb lenne egy olyan kapcsolatban, aminek van érzelmi alapja, és akkor jó is lesz. :)

Szóval szerintem ez nem feltétlenül sülhet el jól. 20/L

2014. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. De egyébként lehet, hogy félreérthető voltam.... én nem hozzá mennék ki, hanem eleve kimegyek oda, és ez csak egy ilyen plusz lehetőség lehetne, hogy akkor ha már ott vagyok, akkor összefutunk valahol - és tényleg nyilvános helyen, ahol sokan vannak.

Szóval most már az elsődleges kérdésem inkább az, hogy ha ott leszek, akkor egyáltalán csak találkozzam-e vele vagy inkább azt se.

2014. dec. 25. 02:06
 13/24 anonim ***** válasza:
90%

11-es vagyok.. Rendben, így kicsit kerekebb. :)

Nyilvános helyen természetesen találkozhatsz vele, ha van kedved. Csak legyen egy telefonszám a telefonodban vész esetére. Sosem lehet tudni. :)

És akkor élőben ki fog derülni, hogyan reagáltok egymásra. És ha úgy alakul, és megbízol benne, akkor lehet közös éjszaka is a vége, az már csak a Te döntésed.

2014. dec. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11-13-as! :)
2014. dec. 25. 02:14
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Melyik ország ez?Én beszéltem már olyan lánnyal akinek volt egy tök normális barátja, kedves volt vele meg minden, aztán egyszer csak előbújt belőle az igazi arca.A nagy nyilvánosság előtt úgy összeverte a lányt hogy vértócsában feküdt elájulva, mindene tiszta vér volt.

Lehet hogy ebből a paliból meg majd akkor bújik elő az állat, amikor kettesben vagytok.Aztán ba*hatod az egészet.Az ilyenek, akik külföldi országból eljátsszák neked a szívszerelmest, nagyon óvatosnak kell lenni.Komolyan mondom!!!

2014. dec. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

De ha gondolod, én szívesen elveszem neked, gyere ki velem Szíriába, holnap érted megyek egy rendszám nélküli szakadt furgonnal.Majd óvatos leszek veled megígérem.Vagy nem.

Na hogyan hangzik?

2014. dec. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Lefeküdni is nyilvános helyen fogtok? Mi van, ha közben kezd el erőszakoskodni?
2014. dec. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag egy ismeretlennel akarsz első találkozáskor szexelni. Ez semmivel sem jobb, mint egy szórakozóhelyen a 20 perce ismert pasival. Egyébként meg szerintem elég beteg dolog, hogy ennyire rád van állva ismeretlenül és folyton vagy ő akar jönni vagy ha te mész, akkor ugorj már be hozzá egy kósza dugásra. Így a leírás alapján nekem egy monitor előtt nyáladzó kéjenc f**z jut eszembe róla.
2014. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is adok mégegy nemleges választ! Nem hogy szűzen, még lepedőakrobataként sem mennék bele..
2014. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem NE! Gondolj bele. Te nem kívánod őt. Akarod, hogy ő vegye el, vagy inkább csak belemész? Nem mindegy. Megértem, hogy nem tudod mitévő legyél, hiszen tetszik, és kitart melletted. Szerintem csak a tested kell neki, már neharagudj. Tetszeni meg sok ember tetszhet, mégse mennék egyikkel sem ágyba. Ráadásul ez az első neked. Különlegesnek kell lennie. Szerelemből. Persze ez csak az én tanácsom, jobb ha elkerülöd őt. Igazából csak te tudod, hogy mit szeretnél. Mindenesetre ha belemész légy óvatos, sok sikert, remélem jól döntesz.
2014. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!