Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a szituban? Szűzen belemennétek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még szűz, mert nem találtam olyan srácot, akivel meg mertem és/vagy akartam volna tenni.

Van egy külföldi pasi, idősebb nálam, de már több éve szoktunk chatelni - nem is olyan keveset. Mindig felhozza, hogy mennyire akar engem, stb. Most majd nyáron lehet, hogy kimegyek abba az országba, ahol ő él, és mindenképp szeretne találkozni. Megmondtam neki, hogy szűz vagyok, de ennek ellenére is "kitartott", írta, hogy alkalmazkodna meg óvatos lenne, stb. (tehát szokásos duma)

Nekem szimpi srác, jófej, annyira nem vonzódom hozzá, de őszintén szólva tetszik, hogy már ennyi ideje kitart és még mindig próbálkozik. Szóval most nem igazán tudom, hogy menjek-e bele abba, hogy ő vegye el, vagy hogy egyáltalán találkozzam-e vele. Mert ha találkozom, akkor gondolom eléggé be is próbálkozna, és hát tényleg nem tudom....

Ti mit javasolnátok? Mit tennétek a helyemben?

Légy szíves csak normális, kulturált válaszokat adjatok! És bocsi, ha elég "bénán" fogalmaztam, de már fáradt vagyok...

Előre is köszi!



2014. dec. 25. 01:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20-as, nagyon köszönöm! =)
2014. dec. 25. 21:56
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Ne te menj ki hozzá, hanem először ő jöjjön ide, mert lehet, nagyon fogsz benne csalódni, és akkor is kénytelen leszel lefeküdni vele, itthon meg el tudod utasítani, ha nagyon nem tetszik mégsem.
2014. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22, már írtam, hogy én NEM HOZZÁ fogok kimenni, hanem eleve elmegyek feltehetően nyáron az országba. Az csak egy PLUSZ LEHETŐSÉG LENNE, hogy találkozzunk is esetleg. De nem hiszem, hogy fogok...
2014. dec. 27. 18:50
 24/24 Tseppkoe válasza:
Ne..ne..és NE ! ! !
2021. febr. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!