Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után feküdjek le a...

Mennyi idő után feküdjek le a barátommal ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

2 hónapja járunk



2014. dec. 29. 20:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje.
2014. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt úgyis érezni fogod ha eljött az ideje és kesz vagy rá. De semmikepp ne siesd el a dolgot :)
2014. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondjuk, hogy holnap, akkor lefekszel vele?

Amikor úgy érzed, hogy eljött az ideje. Ne mások mondják meg neked, hogy mikor "kell".

2014. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Linó03 ***** válasza:
Semmiképp se azért feküdj le, mert azt érzed, hogy már túl sokat várt. Ha szeret, akkor gond nélkül vár, és ő sem szeretné, hogy idő előtt történjen meg.
2014. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5 perc. Különben lekokad neki.
2014. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Divat azt mondani hogy halogasd. Viszont mi férfiak nem úgy vagyunk összerakva hogy sokáig tűrjük hogy van párunk és mégis magunkon kell könnyíteni nap mint nap. Ha túl sokáig halogatod akkor szakít veled vagy elkezd más nőket is keresni, akik megadják neki a szexet.

Nekem pl tíz éve nem volt olyan párkapcsolatom ahol még a harmadik randi után se volt szex. El lehet hordani mindenféle érzéketlen alaknak, de ha egy nőnek tetszek, akkor bizonyítsa be, ne csak az agyamat húzza.

2014. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! és előbbi kommentelőnek írnám hogy ez a kérdés nem arról szól hogy más mondja meg nekem hogy mikor kell, csak feltettem egy kérdést..ha nem tudsz komoly választ adni, ilyenekre nem vagyok kiváncsi :)

Többi kommentelőnek meg köszönöm szépen!

2014. dec. 29. 20:47
 8/20 anonim ***** válasza:

Én az első alkalomnál 3 hónap után feküdtem le vele, de ezt érezni kell, hogy mikor van itt az ideje. :)

20L

2014. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod azzal amit írtam. Én csak őszinte voltam. Ne várd el a párodtól hogy sok-sok hónapon át magán kelljen könnyíteni. De szenveszd csak aztán majd talán rádöbbensz hogy igazam volt amikor szakít veled vagy megcsal.


Szóval hallgass csak a többi nőre. Ők aztán tudják hogy működünk mi férfiak :D

2014. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt amúgy nem értem mitől nem volt komoly a válaszom...
2014. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!