Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után feküdjek le a...

Mennyi idő után feküdjek le a barátommal ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

2 hónapja járunk



2014. dec. 29. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én első barátomnál úgy voltam, hogy 11 hónap után sem kívántam. A jelenleginél 2 hónapot sem bírtam várni, vele vesztettem el. Nem bántam meg!

A lényeg az, hogy ezt érezni fogod, ne tervezgess.:) Ja és én 15 voltam.

2014. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Aki igazán szeret, az addig vár ameddig úgy érzem, hogy megtehetjük. Szerintem. Ez lehet 1 hónap múlva, de akár 6-7 hónap múlva is..
2014. dec. 29. 21:17
 13/20 anonim ***** válasza:
9%

Gondolja ezt egy nő...


Az igazság meg az hogy egyszerű biológiai és pszichológiai okok miatt csak az a férfi szokott hónapokat várni akinek a szexuális élete rendben van. Értsd ez alatt, hogy van más is neki...


Egy férfinek meg az hogy kit szeret és kivel szexel két külön fogalom általában. Sőt a férfiak többsége alapvetően nem is monogám. Amelyik férfiben semmi vadászösztön nincs az gyakran arra is képtelen hogy egyáltalán párkapcsolatot létesítsen. Néhány pofára esés után feladja a próbálkozásokat.

2014. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ez már hasznos válasz, köszönöm) :) (te egyébként hány éves vagy?)Ő nem egy amolyan szexfüggő ember, most 2 hónapja vagyunk együtt. Meddig tudna még várni? Azt biztosan tudom hogy én vagyok a legfontosabb neki és nem csalna meg
2014. dec. 29. 22:01
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

én is szűz vagyok még de pár hónapja járok a jelenlegi barátommal és még mindig nem feküdtem le vele . nekem 4 dolog kell ehhez :- bizalom , -rendesen ismerjem meg ,-érezzem hogy szeret , szerelmes, törődő, -én is szeressem

és már majdnem meg is van annyi hogy még jobban meg szeretném ismerni :) 20/L

2014. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

30 éves vagyok.


Igen, a szűz lányok gyakran hiszik hogy a férfi a végtelenségig tud uralkodni az ösztönein és napi szinten könnyít majd magán randi után. A valóság meg az hogy szerelem ide vagy oda, ettől egy idő után be lehet kattanni.


Én a szexuális étvággyal és fantáziával nem rendelkező nőket inkább nagy ívben elkerülöm. Nem akarok önsorsrontó lenni...

2014. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

"Az igazság meg az hogy egyszerű biológiai és pszichológiai okok miatt csak az a férfi szokott hónapokat várni..."

aki nem csak magára gondol, hanem fontosnak tartja a szerelme igényeit is. Pl. azt, hogy jó élmény legyen neki az első, pl. azt, hogy ne siettesse, hogy fel legyen rá készülve, hogy ne ugorják át a sok örömet adó megismerés lépcsőit.

Volt szűz barátnőm, és 9 hónap után adta nekem a szüzességét, de addigra már sok klassz élményt adtunk egymásnak, megismertük egymást és egymás testét.

És olyan felszabadult és fantáziadús az ágyban, hogy bőven "megérte a várokozás". Azt gondolom, megfektethettem volna 2 hónap után, de akkor nem élvezné most ennyire a szexet.

2014. dec. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy leszbi vagy vagy mazochista, 9 hónap marokmarcsa nevű barátnő egy férfinak szenvedés...
2014. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Na de majd a tizedik barátnő után talán ráunsz te is a folyamatos marokmarcsára. Meg fogod érteni ha éveken át több napot leszel összesen a marcsival mint az igazi nőkkel.


Így fiatalon még elhiszed a nőknek hogy ez így van rendjén és romantika meg rózsaszín égbolt. Nincs ezzel gond, én is elhittem, volt hogy én is várt.comm hónapokat, éveket potyára... Majd írd meg itt a véleményed tíz évvel később...

2014. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Amikor keszen allsz ra. A baratnom 1 honap utan akart szexelni velem.
2014. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!