Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor feküdjek le a barátommal?

Mikor feküdjek le a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátommal már 8 hónapja vagyunk együtt, ő 15 éves lesz, én pedig 14.

Mindketten szüzek vagyunk. Mikor ajánlott ilyen esetben lefeküdni egymással? Nagyon szeretjük egymást, és már beszélgettünk is erről egymással. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2015. jan. 4. 00:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2018 05.15.
2015. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Miért vannak îgy beszarva az emberek csak élvezdvaz életet BABY szex lóvé aztán kész kell még valami ??? Valamit kihagytamvolna csak mert szerintem nem ¿
2015. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha azért tetted fel a kérdést hogy ki mit szól a korhoz, akkor tessék: én 16 éves vagyok, ha 8 hónapja együtt lennék a barátommal(akivel még csak 2 hónapja vagyunk együtt), akkor egyértelműen lefeküdnék vele habozás nélkül! De ha még csak 14 éves vagy, bármennyire is szeretitek egymást és bármennyi ideje vagytok együtt(ha érdekel más véleménye), nem hinném hogy készen állnál te a szexre. Egy 14 éves kislány nem lehet fejben annyira érett, én még 16 évesen sem érzem magam készen rá.. És a másik dolog az, hogy nehogymár 14 évesen leszopnéd a barátodat? Ha kiderül(márpedig ki fog előbb-utóbb), rohadtnagy szégyen! Inkább a petting az, ami nektek való
2015. jan. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy őszinte voltál... :)
2015. jan. 4. 01:11
 15/24 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. De tényleg csupa jóindulatból mondtam. Tisztán kijelentetted hogy mások véleményét akarod.
2015. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Oké, vettem az adást :D
2015. jan. 4. 01:21
 17/24 anonim válasza:
Szia ha feltetted ezt a kerdest egyertlemuen nem allsz ra keszen,nem szabad hogy erdekeljen mas velemenye max a szuleide + ha szeretitek egymast es mar nem birtok egymasnak ellenalni akkor,mert nem irja sehol hogy kotelezo lefekudnod a baratoddal...
2015. jan. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ő 15 lesz te pedig 14 leszel. Ezek szerint 13 vagy, vagy lemaradt az "én pedig 14" végéről a vagyok.


Őszintén nekem van egy 14 éves kishúgom, aki nekem egy csöpp gyerek, kis picike, nagyon aranyos és nem lehet róla elképzelni még azt sem, hogy csókolózzon.

Ezzel szemben és 14 évesen már sokkal nagyobb voltam.


Az én esetem. Én 15 voltam a barátom 17. Nem akartam vele 15 évesen lefeküdni, mert kicsinek éreztem a korom. Mire odajutottunk ő betöltötte a 18-at (szűz volt még ő is) engem pedig 1-2 hét választott el a 16-tól. Nem voltam még 16, de akkor abban a helyzetben tényleg minden a legtökéletesebb volt. Örülök, hogy együtt voltam vele, utána még az is felmerült bárcsak 1-2 hónappal előbb történt volna, hogy az elmúlt hónapokban is részese lettem volna ennek az örömnek. De ezt csak így megmosolyogtatónak.

De ez a "fogadalom" volt az ami miatt sokszor szenvedtettük magunka, feküdtünk egymás mellett és csak az érintések voltak a megengedettek. Már sokszor nagyon kívántuk egymást, de erre volt jó a petting, az mindig csillapított rajtunk.


Azt mondom várj még, és semmiképp ne tervezd, hogy nyáron, mert az a legrosszabb ha ilyen dolgokban előre megtervezel mindent. Ez csak magától jön, ezt nem szabad tervezni.


Várj még, először petting meg egyebek és ha már elég érett vagy, vagy ha nagyon görcsöl a hasad a kívánattól, akkor teljesen készen álltok rá szellemileg, testileg is.

18/L

(ui: megéri a jóra várni, nekem is már 3. éve tart e csodás és örökké tartani fogó lelki, testi... kapcsolat)

2015. jan. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... Amúgy azt vettem észre, hogy ő jobban akarja mint én. De ez már a kapcsolatunk eleje óta így van... Mindig is jobban/többet akart velem találkozni, meg ilyenek. Jó, persze én is sokszor mentem hozzájuk, a házukba. Tudni kell róla, hogy nagyon óvatosan kell vele bánni, mert elég sértődékeny, féltékeny. És a féltékenyt nem úgy értem hogy más pasikra. Hanem szeret ő a középpontban lenni.
2015. jan. 4. 11:45
 20/24 anonim ***** válasza:
De gaz a baratod..ezt nem lehet igy betablazni.Kulonben is ha nem ebreszt benned nemi vagyat ennyi ido utan ott mar vele van a baj
2015. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!