Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor feküdjek le a barátommal?

Mikor feküdjek le a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátommal már 8 hónapja vagyunk együtt, ő 15 éves lesz, én pedig 14.

Mindketten szüzek vagyunk. Mikor ajánlott ilyen esetben lefeküdni egymással? Nagyon szeretjük egymást, és már beszélgettünk is erről egymással. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2015. jan. 4. 00:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai.
2015. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Szia! Ahogy a válaszaidat olvasom, bocsi, ha tévedek, de úgy érzem csak a fiú miatt "erőlteted" magadra. Kíváncsi vagy az érzésere, de nem azért akarod, hogy még közelebb legyél a sráchoz, meg persze már az osztályod fele nem szűz.

(A leírtak alapján furcsa srác lehet... egy kapcsolatban nincs én, vagy csak te. Ott TehÉN van, viccet félretéve ketten vagytok együtt, és egyikőtök sem középpont.)


Úgy gondolom megosztom veled egy személyes történetemet. A lényeg, hogy 14 éves voltam, volt egy srác 9 hónapig jártunk. A 8. hónap vége felé pedzegette a szex témát. Én még nem éreztem késznek magamat, így mondtam, hogy várjunk még vele. Végül a kilencedik hónap előtt szakítottunk, mert nem feküdtem le vele. Az akkori barátnőm ki volt rám akadva, hogy ennyit nem vagyok képes megtenni a fiúért.

Kb. féléve ismét találkoztam a volt barátnőmmel, elmesélte, hogy mikor 13 volt akkor az akkori pasijával lefeküdt, mert ki akarta dobni a srác. Utána 1 hónapig maradtak csak együtt (előtte 6 hónapig voltak együtt). Elmondta, hogy már nagyon megbánta, hogy akkor megtette. És elmondta, hogy felnéz rám amiért én tudtam nemet mondani.

Most 16 vagyok, még szűz. Van egy barátom 3 hónapja. Karácsonykor feljött a téma, de még nem voltam biztos, és ezt neki is megmondtam. Erre azt válaszolta, hogy időnk, mint a tenger és ő vár rám. A szilveszterkor történtek után már biztos vagyok és azt hiszem hamarosan meg fog történni.


A tanácsom összességében: Te érzed, és te tudod mik a következmények...

16/L


Remélem segítettem :)

2015. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jan. 6. 06:51
 24/24 anonim válasza:
Szia! En 15 voltam amikor lefekudtem a baratommal ,akkor egy éve voltunk egyutt,es nem bantam meg,es azota is egyutt vagyunk lassan 3 eve . Nekem is azt mondtak hogy korai,de en ugy ereztem hogy keszen allok ra,szoval szerintem neked is ezt kell eldonteni hogy tenyleg szeretned e:)
2015. jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!