Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Melyik lenne számotokr...

Lányok! Melyik lenne számotokra visszataszítóbb? Szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

TFH van egy srác, akivel már pár hónapja randiztok, jártok (még nem feküdtetek le).

1. A srác őszinte akar lenni veletek, és elmondja, hogy sokáig nem volt senkije, és pozitív visszajelzést sem nagyon kapott a nőktől, ezért elment egy prostihoz, és vele vesztette el.

2. Hallgat róla, ami ugye magában hordozza azt, hogy később kiderülhet (TFH kiderül).


Melyiket érzitek megalázóbbnak? Mely esetben szakítanátok vele? Esetleg mindkét verzió a kapcsolat végét jelenti?


26/F



2015. jan. 8. 08:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
Inkább legyen őszinte.. nem kell titkolni ezt sem, most ebből mi lenne? semmi. nem egy ember csinál ilyet
2015. jan. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

de amúgy mi ebben a gáz? Vagyis úgy fogalmazom, hogy az aktuális barátnőnek mi köze van ahhoz hogy a pasas kivel járt v. kikkel kefélt előtte? Ugyanez persze fordítva is igaz.


Mit érdekli? Ha szeretik egymást és nem csalja meg mit kell foglalkozni azzal hogy kivel veszítette el anno a szüzességét vagy volt-e prositiknál.


Meg ez nagyrészt a nőket foglalkoztatja, de szerintem ha a pasasok csinálnának ilyen alkalmi partneres kérdést hogy hány idegen sráccal ment el buliban orálozni meg lakásra szexelni gyanítom magasabb lenne a szám....

2015. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igen de mint látszik, sok nőnek ez szakítóok. Egyszerűen ilyen a kultúránk... a prosti tabunak számít, ha őt rongyosra kefélték részegen egy buliban, akár gumi nélkül aaz nem tabu.


Nem kell vele foglalkozni, és feleslegesen kockázatot vállalni. Mint mondtam, a teljes őszinteség irtó sebezhetővé teszi az embert, és sok kapcsolatot rombadönt.

Sajnos sokszor rá...sztam már erre, úgyhogy nagyon megtanultam a leckét.


Ez vonatkozik az érzésekre is. Egyszer nagyon kitártam a lelkemet-szívemet egy lánynak aki szerelmes volt belém. Úgy éreztem így helyes. Aztán fordult a kocka, egyszerűen kiszeretett belőlem. Unalmassá vált számára, hogy túl kedves, figyelmes vagyok, romantikus, érzékeny stb.

Ő nem ebbe a férfiba szeretett bele, hanem a titokzatos, határozott, komisz kölyökbe.


Amint kitárulkoztam, elmondtam az érzéseimet, egyből elvesztettem a varázsomat, és ez rettenetesen összetört. Hiszen előtte nagyon sokáig én voltam neki "élete férfija"


Ezt is megtanultam, egy férfinak legyen egy titkos doboza, amiből előhúz néha dolgokat és varázsol. Ezt a varázslást nem szabad elvesztenünk, folyamatosan fenn kell tartani az izgalmat, érdeklődést. Ahogy mindenben, itt se hallgassunk a szívünkre, hanem az eszünkre. A nőknek nem egy érzelmeskedő, bókoló, romantikus társ kell, ahogy a filmekben megy... hanem olyan férfi, aki ha mond egy kedveset, az tényleg őszinte és igaz, van súlya és tekintélye emiatt.


A titokdoboz a legfontosabb :) Sokkal fontosabb mint bármilyen hiperőszinteségi baromság. Ami amúgy is csak egy ideál, soha el nem érhető, mert soha nem mondjuk ki a teljes igazságot.

2015. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!