Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok emiatt?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, a baratnom 15. A problemak a kovetkezok:

-5ezerszer elmondtam neki, hogy ugy erzem, egy kapcsolat ket ember maganugye, o viszont minden kis rezdulesunket szetkurtoli, mindenkit a kapcsolatunkkal traktal, az osztalytarsai mar hozzam jonnek oda,hogy mi ez az egesz, mert mindenkinek elege van belole.

-Szunetet tartunk a kapcsolatunkban, korulbelul ket hete, mert rengeteget veszekedtunk, es ugy ereztem,az egyetlen ut, ami ahhoz vezet hogy rendezodnek a dolgok, ez a szunet, hiszen megtapasztaljuk milyen egymas nelkul, es optimalis esetben nem birjuk a hianyat, es legkozelebb ketszer meggondoljuk majd, hogy vitaba kezdunk-e, vagy hogy felhanytorgatjuk-e a masik hibait- elvegre tudjuk, milyen rossz lenne nelkule, ha elveszitenenk. Ebben a szunetben oda jutottam, hogy egy oldala nagyon hianyzik, egy oldalatol pedig orulok hogy nyugtom van egy idore, na de nem is ez a lenyeg.

Nos, ezalatt a szunet alatt a baratnom az osszes kozos ismerosunket igyekszik ellenem hangolni, probalja elerni, hogy mindenki az o oldalara alljon, aldozatkent kezelje. Egyetlen olyan ember van, akivel en is mindent megbeszelek, es o is, ez a kozos barat pedig igy, hogy ismeri mindket oldalt, 100%ig nekem ad igazat, mellem all. Mi erre a baratnombaratnom reakcioja? KozlI a kozos barattal, hogy neki iilyen barat nem kell (megjgyzem, egy eleg hosszu baratsag vegere tett igy pontot), es mas baratokat keresett maganak, akik az o partjat fogjak.


Ti szemet hunynatok ezek felett, es folytatnatok, vagy szakitanatok?


2015. jan. 5. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szakítanék a helyedben. De nem akarok beleszólni, ez a te döntésed.


17/L

2015. jan. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
semmiképp
2015. jan. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha igy nem bir leallni a hulyesegeivel, en igy biztos nem maradnek vele, de te dolgod.
2015. jan. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*Annak ellenere, hogy tobbszot is elmondtad mar neki, ha iagazn szeretne tiszteletben tartana, hogy zavar teged.
2015. jan. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahol szünetre van szükség, az már régen rossz. A leírtak alapján valami nem stimmelhet a barátnőddel. Biztos nem maradnék így vele. A nyugalmam többet jelentene.
2015. jan. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15 éves, Jesszusom.
2015. jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Micsoda buta pi*sa
2015. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én biztosan szakítanék vele ezek után, de neked kell meghozni ezt a döntést, nem nekünk.
2015. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Addig olvastam, hogy "Szunetet tartunk a kapcsolatunkban".. Ahol erre van szükség, az a kapcsolat már halálra van ítélve.

Szakíts.

2015. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!