Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés

Párommal április óta vagyunk együtt. Véletlenül megláttam a facebookján, hogy kb augusztus végéig folyamatosan nőknek irogatott, félreérthetetlenül. Hogy találkoztak e ki tudja és ki tudja még hányszor ismerkedett. A bizalom egyértelműen megszűnt. Úgy vettem rajta észre, hogy kb nyár közepe vége óta jobban ragaszkodna, talán nála addigra alakultak ki az érzelmek, előtte nem gondolta komolyan.

35 éves, én 29.



2014. dec. 31. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én kerdore vonnam. Biztos támadna azzal, hogy miért nézted meg facebookjat. Nem biztos, hogy vele kéne maradni, ki tudja mikor kezd el újra nőkkel beszélgetni ismerkedés céljából
2014. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a bizalom a kapcsolatotokban, akkor gyakorlatilag nincs semmitek, amire építeni tudnátok.

Én nem sok értelmét látom a dolognak, ha úgy érzed, nem tudsz már megbízni a párodban.


De ezt a döntést neked kell meghozni, mi nem dönthetünk helyetted.

2014. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nőknek írogatni bűn? ennyi erővel az ő részéről is megszűnhetne a bizalom am hogy az ő facebookját olvasgatod.
2014. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha azt írom, hogy szakítanék vele, akkor szakítasz vele? :))

Biztosan megemlíteném ezt neki, bár ha megszűnt a bizalom, akkor nincs sok értelme.

2014. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt mondja már nincs ezekkel a nőkkel kapcsolatban. Engem szeret, örökre velem akar lenni stb. Több időt is szakít rám, mint régebben, tény, hogy változott valamennyit. Szeretem én is, és reméltem, hogy végre tényleg olyat találtam, akivel hosszú távon tervezhetek, család stb.

Ráadásul azt a képét küldte el valakinek, amit én csináltam. Ezt nem tudom megbocsájtani.

2014. dec. 31. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:

Komolyan ez a szar facebook irányítja az embereket

Szerintem az a legjobb ha nincs

Amúgy bizalom nélkül nincs sok értelme

De mérlegeld a dolgokat lehet azért keres mást mert belőled hiányzik valami

Sosem egy hibás van.

2014. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
AZ fail XD
2014. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy az exem másodjára is nekiállt flörtölni kiscsajokkal a fb-on ... kb félév múlva az első lebukás után.

Remélem ez a te párodra nem lesz igaz.


A leírásodból látszik, hogy még te véded őt azzal, hogy áprilistól augusztusig esetleg nem vett téged komolyan,és most szeretett beléd. DE szerintem a dolgok nem így működnek. Egy normális felnőtt ember már az elején úgy gondolkozik, hogy komolyan akar lenni valakivel,mégha nem is szerelmes,van bőven szexuális vonzalom,és szimpátia, jó beszélgetések,humor,jó kajálások. Ez lenne a tisztelet ...


Én sajnos szakítanék,és nem érdekelne mi az indoka a levelezésekre.

2014. dec. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bent vagyok a facebookjában. Nyáron ment szabadságra, haza utazott egy hónapra. Csomó nőre ráírt, hogy otthon van, találkoznak e. Hogy képes valaki ennyire hazudni??? :((((((((((((((((
2014. dec. 31. 10:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is átestem ezen és ahogy megtudtam, nyíltan megkérdeztem a Párom a dologról. A szemembe hazudott, letagadta. Így egyértelmű volt a szakítás, de szerintem ha elmondta volna, akkor is. És azóta sem bánom, hogy így tettem! Ő meg azóta is írogat, meg keres, azt mondja én voltam élete szerelme.. (lassan 2 éve lett vége). Sajnálom Őt, de nem tudnék újra vele lenni, pont a bizalom elvesztése miatt, amit Te is leírtál. :(


22N

2014. dec. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!