Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az könnyűvérűség ha 18 éves...

Az könnyűvérűség ha 18 éves szűz lányként pettingeltem egy haverommal?

Figyelt kérdés
Annyira kívántam már. Nem bírok a nagy szerelemre vágyni.
2015. jan. 8. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg.
2015. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
18 év alatt 1 emberrel? Igazi ordas ribi vagy.
2015. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%

Te is elég nagy fogalomzavarban szenvedsz.

Könnyűvérű az a nő aki nagyon hamar lefekszik minden férfival aki megtetszik neki.

2015. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Áááá, dehogy.....hisz a haverok erre valók, nem? :)))
2015. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hanariko ***** válasza:
100%

Nem az szerintem.


A könnyűvérűség az, ha könnyen odaadod magad sokaknak, illetve bárkinek, mondjuk akit éppen akkor látsz először, egy buliban vagy ilyesmi.

2015. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki azt meri mondani, Az, akkor ennyi erővel a kis haver is egy hímringyó.


Nem, az, bszki.

2015. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
74%
Nem tudok hogy miert kkell azzal foglalkozni hogy masik mit gondolnak.A szex az elet szerves resze.
2015. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
74%

Egyáltalán nem. Én nem értem miért kell lenézni azokat a lányokat, akik néha lefekszenek fiúkkal és utána nem akarnak tőlük semmit.

Ha ezt úgy teszi, hogy nem smárol hetente mindig mással, meg nem ribis a viselkedése, tehát rendes lányként viselkedik, de néha bevállal egy-egy kalandot, sokkal jobb ember, mint aki nyomul mindenkire, meg mindenét kiteszi, de végül mégsem fekszik le senkivel.

Lányok higgyétek el, sokkal könnyebben szerelmes lesz belétek valaki, ha nem vonjátok meg tőle a szexet egy vagy két év járásig. Legyen az a legjobb barátod vagy egy fiú akivel ma találkoztál, ha lefekszel vele, legalább lehet hogy lesz valami, de ha várjátok a szőke herceget, szűzként fogtok meghalni.


A kérdésre visszatérve pedig nem gáz. Csak vigyázz kivel csinálsz ilyeneket, fontos hogy legyen egy kölcsönös bizalom.

2015. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%

#7 vagyok, és mindenkinek gratulálok a lepontozáshoz.

A KÖNNYŰvérűség bizony egészen pontosan ezt jelenti, amit a kérdező írt! Aki nem könnyűvérű, az nem csinál ilyet - aki pedig még ennél is többet tesz, azt már nem könnyűvérűnek hívják, hanem egy csúnyább szó van rá.


Fura fogalmaitok vannak az életről, nem gondoljátok?

2015. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#10 Itt nem hasznosság alapján pontoznak, hanem kik vannak többségben: a hagyomány őrzőbb, konzervatívabb tömegemberek, vagy a szabadabb, huszonegyedik századi felfogású liberális tömegek. Nem a válaszoddal van a gond - a felfogásoddal. Lehet igazad, ettől még lehetsz egy múlt századi kispolgár.
2015. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!