Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszteli hogy szűz vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteli hogy szűz vagyok, mégis letepert? (többi lent)

Figyelt kérdés

a legjobb barátom egy fiú, fél éve nagyon jóban vagyunk, szinte minden nap beszélgettünk, és minden hétvégén közös programjaink voltak, eddig minden rendben volt. Neki van barátnője. Amikor egyszer moziban voltunk, meg akart csókolni, de csak "véletlenből" (a véletlen nála úgy néz ki hogy mindig puszilgatja a fejem, a számat gondosan elkerülve, de most a számra akarta adni, persze kitértem, így arcon ért) úgy voltam vele biztos nem volt szándékos. de ezt követő héten a koliban filmeztünk (csak ketten voltunk) és elkezdett harapdálni (betudtam annak, hogy vámpíros filmet néztünk, biztosan csak szivat) de utána ténylegesen megcsókolt, majd tovább is haladt volna, de amint felébredtem a leblokkolásból azonnal leállítottam. (korábban kérdezte, amikor az előző pasikról volt szó hogy meddig jutottam el velük, és mondtam neki hogy szűz vagyok, és azt mondta, ezt nagyon tiszteli bennem, mert nem vagyok olyan csaj aki bárkivel összefekszik, és megválogatom a pasiaimat is...majd magáról kérdezett, hogy mit gondolok róla, hogy jóképű-e...egyebek) miután leállítottam hazament, majd fb-n megírta hogy ő nem kedvel úgy szóval nem fog többé előfordulni, mert neki van barátnője, és most is csak úgy megtörtént. ezt követő héten elmentünk korcsolyázni, akkor is kaptam egy csókot a szám sarkába. és mostani hétvégén együtt mentünk buliba, minden jó volt, táncoltunk, szórakoztunk, majd egyszer lefagyott és elment leülni, majd nem mozdult onnantól. és azt mondta ott van a barátnője egyik barátja ezért sajnálja. de amikor hazafele mentünk (egy koliban lakunk) akkor is megcsókolt és végig fogta a kezem. miért csinálja ezt? tudja hogy nem fogok lefeküdni vele, és barátnője is van, mégis most összezavart nagyon. tudtok nekem segíteni? miért csinálhatja ezt a legjobb barátom?

20/l



2014. dec. 21. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A te bajod, ha még mindig a társaságában vagy. Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne legyél vele, te is hibás vagy, ha hagyod, hogy kerülgessen téged.
2014. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki. De ettől még nem biztos, hogy komolyabbat is akar tőled.

A legjobb lenne, ha színvallásra késztetnéd. Kérdezd meg tőle, miért csinálja ezt, és mi van a barátnőjével? Ha téged akar, miért nem szakít vele? Ha nem akar téged, akkor miért viselkedik így? És ne engedd, hogy megcsókoljon. Legalábbis addig ne, amíg ezt nem tisztáztátok.

2014. dec. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódik hozzád, akkor is le akar "teperni", igazából a barátnőjét nem tiszteli.
2014. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom felfogni, hogy miért nem esett még le neked, hogy ő nem a legjobb barátod. Egy legjobb barát nem csinál ilyeneket. Nyilvánvaló, hogy többet érez, mint szimpla barátság. És az lesz a legjobb, ha megbeszélitek.
2014. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az igazi fiú-lány barátság ritka, mint a fehér holló. Az egyik fél általában többet akar. De szerintem azért folytatja, mert nem vagy elég határozott. Mondd meg neki, ha nem hagyja abba, a viszontlátásra.
2014. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ja és a buli óta nem szül hozzám...szóval most már végképp nem értem

amúgy köszönöm az eddigi válaszokat

2014. dec. 21. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Le akar fektetni, egyértelmű.

Úgy tűnik, nem elég neki a barátnője.

2014. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Eleg buta vagy 20 eves letedre, sot gyerekes es ebbol kifolyolag ezt a helyzetet egyaltalan nem tudod kezelni.


Szorakozol egy pasival akinek van baratnoje, de te engedsz neki minden olyasmit ami egyaltalan nem fer bele a baratsag kategoriajaba. Inkabb az atveres kategjebe. A srac is gyerekes, bnoje van de neked hodol.. mint egy ovodas. egyszeruen kerdezd meg mit akar toled, es ha lenne kis eszed emlekeztetned neha mikor a kezeidet fogdossa meg a szad csokolja hogy van bnoje, aki talan nincs mellette de VAN es LETEZIK. De te nem vagy barat, es ez nem baratsag az valo igaz. Inkabb rohej.

2014. dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csabawars válasza:
Sajnálom. De egyet kel értenem az előttem szólókkal. Szerintem csak leakar fektetni. Ne engedd neki mert csak kiakar használni.Be van rád indulva és letámad álandóan. Én nagyon meggondolnám a helyedbe hogy mit engedsz meg neki. Az ilyen alakok szokták a legmélyebb sebet okozni a viselkedésükkel mert csak az ösztönök irányítják őket.Megértelek barátnak tekintesz rá nem akarod elfogadni hogy hogy ezt teszi most. De ha szerelmet is vall ne fogadd el. Mégpedig azért mert lehet a szavakat amiket nyájasan és kedvesen mond neked ugyan úgy mondta a barátnőjének is. szegényt nagyon sajnálom hogy egy ilyen alakot fogott ki. Valószínűleg összefog törni és pont azért hogy te ne járj úgy ne engedd magadhoz érzelmileg. Igaz ez alapján mára kapcsolatának nemsok lehet hátra ha ilyeneket csinál. Nem hinném hogy a csávóba egy kis szerelem is lenne.
2014. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!