Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » K#rvázás biztonságosan? 18/F

K#rvázás biztonságosan? 18/F

Figyelt kérdés
Még mindig szűz vagyok és a mai p!cs@'knál nem jön be az úgymond régimódiságom, hogy kedveskedek és virággal lepem meg stb... Szóval jó lenne úgymond elveszíteni már a szüzességet és ha k#rvázással kell megtörténnie akkor állok elébe. Milyen kockázatokkal jár ez? Nincs direkt szűztelenítő prostituált akitől nem kapnék el semmit? Maximum 50 ezret is kiadnék érte, ha higiéniáról van szó és biztonságról. Hol találnék ilyet?

2015. jan. 9. 20:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van szűztelenítő prosti. Ha nem akarsz elkapni védekezz, ennyi az egész. És persze ne a legalja kategóriánál próbálkozz.
2015. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
inkább egy drágábbat nézzél. + vigyázz, ha te mész ki. Haverom rendszeres ribi látogató (minden héten, de ő ilyen ótvarokhoz jár), és többször járt már úgy, h nem a meghirdetett csaj fogadta a megadott címen
2015. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Van sok prosti, aki vállal szüztelenítést. Már 15-20.000 forintért teljesen fullos nőt vehetsz magadnak egy órára, a higiénia, biztonság garantált. Elkapni nem fogsz semmit, ugyanis a prostik óvszer nélküli szexet nem vállalnak.
2015. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Ne legyél már hülye -.- Miért akarod elveszteni a szüzességedet? Nem nőből vagy, gyakorlatilag az egó növelésen kívül semmi jelentősége. Nem leszel tőle férfi, ugyanúgy 18 éves maradsz. Annyi különbséggel, hogy jobban fogsz vágyni a szexre, mivel már fogod tudni, hogy jó érzés.


Meg ha haverok megkérdezik, hogy szűz vagy még, akkor mit mondasz rá? Nem, képzeld dugtam egy kvával ;)


Hát nem leszel az est fénypontja.


Inkább várj, és keress egy normális csajt. Nem csak pcsák léteznek...

2015. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtató :D


#3


Mire találok egy normális csajt, addigra majd legalább tapasztalt leszek, 18 éve várok, sokszor voltam már csak én egyedül szerelmes, szóval már sz@rok az egészre.

2015. jan. 9. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:

én pont ezt hiányolom kedves...az igazi ffi megszerzi a csajt barhogy is de megszerzi

ne menj prostihoz ! vannak meg normalisak :)

2015. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Attól még hogy elveszted a szüzességed nem leszel érettebb. Egy 18 éves fiú agyban még nagyon gyerek. Vannak lányok akik az ilyen fiúkat kedvelik mint te. Középiskolába jársz még? Mert ha igen akkor majd egyetemen jobb lesz hidd el. Ha meg egyetemre, akkor szedd össze magad és keress valami aranyos lányt. Olyan sokan vagyunk normálisak akik az ilyenekre várnak mint te csak valahogy mindig elkerüljük egymást. Amúgy amíg nem vagy 30 addig annyira nem kell aggódnod a szüzességeden szerintem.. eljön mindennek az ideje. Persze tudom milyen frusztráltak tudnak lenni a 18 éves fiúk.
2015. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A normálisak 99%-a rég hosszútávú kapcsolatban van 19-20 éves korára. Mondjuk 18 évesen tényleg korainak érzem. Csak vigyázni kell, mert eltelik 4-5 év, és tényleg marad a prosti, mert rád se néznek még a legalja csajok se.
2015. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

"a mai p!cs@'knál nem jön be az úgymond régimódiságom, hogy kedveskedek és virággal lepem meg stb"

Ha tudod, hogy mi a hibád, miért nem változtatsz? A földi élet évmilliók óta erről szól: aki tud alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez, az tovább szaporodik. Aki nem, annak írmagja sem marad. Ha beállsz az itt siránkozó és a lányokat ócsároló vesztesek közé, azzal nem sokra mész.

2015. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
#9 hát te aztán megmondtad a frankót.... szerintem is, legyen minden fiú bunkó, tahó, mert ez jön be sok lánynak. Tényleg, hatalmas ötlet! Ne haragudj, de akinek ilyen pasi kell, meg is érdemli. Egyébként meg az illető abszolút nem régimódi. Ez teljesen normális.. mármint annak kellene lennie. Akinek nem jön be, az nem is érdemel meg. Majd megtalálod azt, aki értékeli, amilyen vagy. Ne változz! Hidd el, ha megtalálod az igazit, sokkal jobban fog becsülni, mintha beállnál a sorba a többi paraszt után
2015. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!