Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » K#rvázás biztonságosan? 18/F

K#rvázás biztonságosan? 18/F

Figyelt kérdés
Még mindig szűz vagyok és a mai p!cs@'knál nem jön be az úgymond régimódiságom, hogy kedveskedek és virággal lepem meg stb... Szóval jó lenne úgymond elveszíteni már a szüzességet és ha k#rvázással kell megtörténnie akkor állok elébe. Milyen kockázatokkal jár ez? Nincs direkt szűztelenítő prostituált akitől nem kapnék el semmit? Maximum 50 ezret is kiadnék érte, ha higiéniáról van szó és biztonságról. Hol találnék ilyet?

2015. jan. 9. 20:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mit várunk egy olyan okoskodó embertől, aki olyan kis szösszeneteket szór el, mint például "jelenleg nem csalom a feleségem" meg hasonlók. Persze nem szó szerint ezt írta, de a lényeg ez. Tényleg csak azt nem tudom, az ilyen miért gyakorin osztja a nem létező eszét.
2015. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó nem értem mire gondol. Na mindegy.
2015. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Miquelről beszéltem.
2015. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves 10-es! Hogy jön az én értékrendem a kérdés megválaszolásához? Ez olyan, mintha matematikaversenyre nem engednél be begipszelt lábú jelentkezőt. Okoskodásnak nevezed az okfejtésemet. Lehet okoskodásnak nevezni a kereslet-kínálat törvényét, de attól az még működik.

Egyébként magam is a "régimódi" udvarlásnak vagyok a híve. De ha ma lennék fiatal, és azt látnám, hogy ez nem jön be a lányoknál, tuti, hogy stílust váltanék. Legalább addig, amíg közelebbi ismeretségre nem kerül sor. Te meg nyugodtan lobogtathatod a kőműves diplomádat ott, CNC programozót keresnek.

2015. jan. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
* ott, ahol CNC programozót keresnek.
2015. jan. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

És mielőtt sértésnek veszed az utolsó mondatomat, jelzem,, hogy az agysebész diplomáddal is éhen halsz, ha éppen mindenhol ácsra van szükség.

Tudom, hogy kegyetlenség, de ez van. Ha boldogulni akarsz, alkalmazkodnod kell.

2015. jan. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!