Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem a szürke 50árnyalata...

Szerintem a szürke 50árnyalata hatással van nagyon sok fiatal szűz lányra is míg a nem szűzek fel fogják h ez csak egy könyv/film a szűz lányok pedig fel kapják erre a fejüket. Csak én látom így. Sok film vagy könyv milyen hatással lehet másokra?

Figyelt kérdés
érdekelni kezdi őket a szex és annak a világa,egy lány ismim olvasta a könyvet rá egy hétre be közli a suliban velem és még 20 ismivel h ő el akarja veszíteni...és nem is szobában..hát tessék pár napja meg is történt és ezzel dicsekszik
2015. jan. 14. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
17 évesen megpróbáltam elolvasni az első részt, a feléig jutottam, valami hihetetlenül unalmas, vontatott fos. Emlékszem, hogy valahányszor azt írta a főszereplő csaj személyében, hogy "belső istennőm most ezt meg ezt csinálja, belső istennőm így, belső istennőm úgy", komolyan neki akartam vágni a legközelebbi falnak, pedig kindle-ön olvastam. Lehet azért is találtam annyira borzasztónak, mert én kb 12 éves koromban fedeztem fel a bdsm világát, és már akkor izgatott, emiatt pedig többet vártam volna a könyvtől, egy kibszott unalmas lávsztorinál. Sokaknak azért tetszhet, mert nem találkoztak azelőtt ilyennel, és mivel nem maga a durva rész tetszik nekik, hanem a gyengédség, az hogy a tökéletes pasi odafigyeléssel de jól megdugja a világ legnyomorékabb csaját, így nem is undorodnak tőle. Részemről a mínusz végtelen is felpontozása lenne a könyvnek. 19l
2015. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!