Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jó ötlet prostival...

Szerintetek jó ötlet prostival elveszíteni? (rosszlanyok.hu-s) 22 éves, dögös Ezen az oldalon igényesebbek?

Figyelt kérdés
20/f
2015. jan. 17. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Az elsőt nem szabad érzelemből!!
2015. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem szánalmas, ha valaki prostival akarja elveszíteni.

Ráadásul tuti, hogy meg fogod bánni, de te tudod.

2015. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
melyiket szemelted ki?
2015. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem az igazi. Bár nagyon jól fogod érezni magad utána egy darabig, de azért egész életedben ott lesz a tudat hogy fizetned kellett az élményért.
2015. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Prostihoz menni? Westeros-ban élsz hogy nálatok ez a módi?
2015. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen kinéztem egyet;) istenien nézhet ki hmm
2015. jan. 17. 22:14
 8/8 anonim válasza:
45%

Ha rám hallgatsz, akkor sürgősen kivered ezt a fejedből. Én sajnos nem így tettem, és kegyetlen nagy bűntudatom van miatta. Tudod, ez egy olyan dolog, ami csak EGYSZER fordul elő egy ember életében. Nem kétszer, nem háromszor... Én elmentem egy ilyen lányhoz, és megtörtént, aminek meg kellett történnie. Jó volt, egy ideig. Egy-két hétig, de miután kezdtem "kijózanodni", azután undorodtam magamtól. Egy olyan nőnek adtam az magamat, aki csak egy munkadarabnak tekint, mindent megjátszik, stb. De a legrosszabb nem is ez, hanem az, hogy mi van, ha elkaptam valamit? Ugyeugye? Mi van, ha én hülye, pont olyanhoz mentem, aki beteg. Benne van a pakliban. Belegondolni is rossz.


Úgyhogy, ha rám hallgatsz, akkor átgondolod még egyszer ezt az ötletet. Tudod, okos ember más kárán tanul, nem a sajátján. A másik, hogy így legalább megmarad 15 ezer forintod, amit, ha van eszed, akkor arra fogsz költeni, hogy elmész egy normális helyre, és megismersz egy lányt, aki talán megkedvel téged, és hidd el, hogy az az első alaklom 100-szor többet fog érni, mint 1000 k**va. :)

2015. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!