Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ilyen korban?

Szerintetek ciki ilyen korban?

Figyelt kérdés

Tudom tízmilliószor feltették már a kérdést csak nem ilyen korban. Szerintetek ciki az ha 26 évesen még nő létemre szűz vagyok. Ha a barátnőd lennék és eljutnánk az első alkalomig megkérdeznétek de én őszintén meg mondanám akkor mit gondolnátok rólam hogy még szűz vagyok.

Férfiak véleménye érdekel és kérem normális őszinte válaszokat.



2014. szept. 13. 23:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Díjaznám az őszinteséged.
2014. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
most vagy 1 millio valaszt fogsz kapni h dugj veluk :D de en szivem szerint nagyon orulnek neki :)
2014. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok , férfi de azért érdekelnek a válaszok.
2014. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, de szerintem előny.
2014. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
semmit, én is az lennék
2014. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hát fura 26 évesen szerintem...
2014. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Nem fogok privát üzenetekre válaszolni és el sem fogom olvasni törlöm majd egyből, ezért nem is küldjetek nekem privátot, felesleges. :)


Remélem sok normális választ kapok és megértést, mert igazán érdekel, mivel nap mint nap megfogalmazódik bennem ez a kérdés, ha én is eljutok az első együttlétig akkor hogy reagál majd a partnerem.

2014. szept. 13. 23:27
 8/25 anonim ***** válasza:
Egy picit furcsállnám, de szerintem nincs ezzel semmi baj. :) Miért kellene odaadni magad mindenféle jöttmentnek? Ha 26 éves korodban találod meg az igazit, akkor várj csak addig. :) F
2014. szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Szerintem még a házasságot is várjad meg :)
2014. szept. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok semmilyen vallási nézet tagja, nem vagyok beteg, nem vagyok csúnya sem, és nincs egyéb rendellenességem.


Annyi a hibám hogy félénk voltam világéletemben és nehezen építek ki akármilyen kapcsolatot. És még nem lettem szerelmes. Csak röviden leírom hogy nagyjából lássátok mi a helyzet. :)

2014. szept. 13. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!