Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves lány vagyok, a barátom...

16 éves lány vagyok, a barátom 21, már egy éve együtt vagyunk és áthívott magához aludni, szerintetek meg fog történni?

Figyelt kérdés
Egyszer régen beszéltünk erről, és azt mondta addig várunk amíg én akarok. Hogyan készüljek föl rá. Amúgy még ő is szűz. Nagyon szeretem és ő is szeret engem. Normális válaszokat kérek.

2015. jan. 28. 08:49
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
35%
De most mi olyan nagy cucc ebben? Egy év alatt tuti lecidáztad párszor...most a puncidban lesz a bré nem a szádban, ennyi. Vagy csináljátok análisan.
2015. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

az anális jobban fáj nem?

igen, többször volt már orál

2015. jan. 28. 12:03
 23/43 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlanám az anált, ha még szex sem volt!

Ha volt már többször is orál, akkor gondolom az este folyamán is lesz petting. Szerintem csak rajtad fog múlni, hogy meddig mentek. Ha még nem akarod, akkor gondolom tud még a barátod várni...

Ha meg is történne, akkor védekezzetek!

2015. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
36%
De az anál jó.
2015. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor aludtam együtt a barátommal szüzen (ő is az volt), hogy összebújtunk. Később elkezdtünk pettingelni és fél év után feküdtünk le. Aludtunk együtt sokszor, de nem történt meg konkrétan.


Lehet, hogy áthívott, de ha már aludtál vele, akkor lehet csak pettingeltek vagy hasonló.

Lefeküdni akkor fogsz vele, ha majd attól fog görcsölni a hasad, hogy nem lehetsz az övé.


Nekem is fájt a hasam egy picit, éreztem, amint hozzámér a barátom beremeg az egész testem. Az az érzés volt bennem, ha nem érezhetem őt, most már teljesen megbizonyosodva a szerelméről, a tisztességéről..., akkor abba bele is tudok betegedni. Mintha napok óta nem ennél és majd belehalnál az éhségbe.

Akkor ezt éreztem a közelsége és érintések miatt, ez az igazi izgalmi állapot.


De ha nem érzel még hasonlót, akkor lehet még nem baj ha vársz egy picit. De ezt csak te érezheted igazán. Én is csak én éreztem, nem kellett mást kérdezni, soha sem kérdeztem amúgy sem meg senkit erről. Csak is a barátommal beszéltünk a témáról.

18/L

2015. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Szerintem ő már megdugna

De ha tényleg szeret tartja magát az ígérethez, hogy vár amíg te akarod.

De ha kívánod akkor gyeronk.

2015. jan. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim válasza:
31%

Csak nekem tűnt fel,hogy ez a kislány 16 éves és még nem nagykorú ???

Ha véletlenül nem fog tetszeni neki a dolog és úgy gondolja egy kicsit megfingatja a barátját,már mehet is a rendőrségre feljelenteni,hogy őt megerőszakolták és már benne is van a Tényekben.

Egyébként vannak szüleid ?Valamennyire tartod velük a kapcsolatot ? Mikor simogatta meg utoljára a fejedet az édesapád ? Komolyan kérdezem.

2015. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Ne akarj már első alkalommal "jó lenni". Ilyenkor neked qrvára nem az a dolgod, hogy jó legyél. Majd belejössz. Szerinted ő mennyire lesz jó?
2015. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
#27: butus. Erőszak szempontjából tökmindegy, hogy a csaj 16 éves vagy 39.
2015. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

#27

igen vannak szüleim, mint mindenkinek

egész nap dolgoznak, nem igazán érdeklik őket a dolgaim, bár a tanulmányi eredményeim miatt néha elcsattan egy két pofon, de ennyi

2015. jan. 29. 11:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!