Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz hogy én férfi létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy én férfi létemre jobban vágyom arra h egy nőt szerethessek, meg ölelgessek, meg hozzá bújhassak, ezekre jobban vágyom mint a szexre, ez ciki?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Hidd el nem ciki, en is igy vagyok vele :)

Jah es a nok sem banjak ha nem nyomulsz rajuk azzal h csak lefektetni akarod oket :)

2015. jan. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

igen nagyon ciki

keress egy messzi erdőt és építs oda egy fahàzat majd költözz be oda hogy erről ne is tudjon senki ott bujjál el

jajj istenem ez nagyon szörnyű

te bűnös démon

2015. jan. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz,fel ne robbanjál!
2015. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz,legyél férfi te szerencsétlen barom
2015. jan. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dehogy gáz... ezek után úgyis megkívánod azt is :D
2015. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ciki hanem cuki :) Nagyon édi vagy :D :)
2015. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
te is olyan cuki muki kisfiú vagy, mint én, nem is hittem, h van még rajtam kívül ilyen
2015. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 :"DD a cukimuki fiuk hamar talalnak baratnot csak ne nyomulj es lehetoleg legyel helyes is :D
2015. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
cukimuki fiúk tényleg könnyen találhatnának bnőt, ha nem lennének ilyen kis visszafogottak mint én
2015. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!