Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúk! Mennyi idő után...

Szűz fiúk! Mennyi idő után tartjátok ideálisnak az első szeretkezést?

Figyelt kérdés
Összejöttem 1 hónapja egy fiúval. 23 éves, de még nem feküdt le senkivel, mert az előző barátnője (akivel évekig együtt volt) nem akarta. Én már lefeküdtem előtte 2 fiúval. Vele eddig petting volt már. Szűz fiúk, ti mennyit várnátok vele? Most arra gondolok, ha komoly kapcsolatot terveztek a lánnyal. És ti hoznátok fel a témát vagy a lányra hagynátok mondván hogy ő tapasztaltabb?
2015. febr. 5. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lánytól függ... Ha nagyon egy hullámhosszon vagyunk, akkor nem kéne sokáig várni.
2015. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szűz és 23 sem, de biztos, hogy akarnám. Főleg ha már volt petting.

Az, hogy felmeri-e hozni, az egyénfüggő.

2015. febr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb
2015. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem meri mondani, de szerette volna már a pettingnél az biztos
2015. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A múltja miatt lehet, hogy fel se meri hozni, mert az előző csaja egy hülye liba volt, vagy apáca talán. Szerintem jobb lenne ha te kicsit megnyugtatnád és kezdeményeznél. Ez nem szokatlan ilyen helyzetben!
2015. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

minél hamarabb ;)

kérdező, te mikor szexelnél vele? hány éves vagy?

2015. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lánytól is függ,de ha megbízom benne és kívánom,akkor hamar nyilván...

Hát az attól is függ,mennyire nyitott a lány,és a bizalom is fontos ennél főleg... Ha maximálisan megbízom benne,akkor felhoznám én simán,de ha nem,akkor nem biztos.

23/F(szűz)

2015. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egy 23 éves szűz, valószínűleg már az ismeretségetek első fél órájában legszívesebben megdugott volna ...
2015. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sas333 válasza:
Nem akarta a barátnője, hogy lefeküdj vele? Ez természetes az enyém sem szeretné ha mással lefeküdnék, de még azt sem ha állva csinálnánk. Biztos tetszett a srácnak előtte feküdtél le kettő darab sráccal bár akkor már be is szállhatott volna. Remélem segitettem. Egyébként vele beszéld meg mert ő tudja, nem mi.
2015. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Saavedro válasza:

"mert az előző csaja egy hülye liba volt, vagy apáca talán."


Fogadok, Te két hónap után összefekszel minden aktuális embrkéddel, aztán 'jaj mégse ő az igazi'. Én 3 éve vagyok együtt a barátnőmmel de még nem feküdtünk le.

2015. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!