Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány 20-22 évesen is...

Ha egy lány 20-22 évesen is szűz, de gyönyörű, és nem vallásos, akkor biztos, hogy valamilyen szinten zakkant, csak ránézésre nem látszik rajta?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 07:57
1 2
 11/13 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
16%
Szerintem o"is elhitte azt a hulyeseget:tartsd meg az igazira,es mivel meg nem talalta meg az igazit ezert szu"z meg.
2015. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha 20-22 éves, nem gondolnám azt, hogy zakkant. Az még annyira nem idős, simán előfordulhat, hogy egyszerűen nem jött össze neki, vagy nagyon válogatós, vagy későn érő. Magamból indulok ki, én 19 voltam, amikor elvesztettem, és emlékeim szerint kb akkor kezdtem el gondolkodni azon, hogy milyen lenne szexelni, egészen odáig elutasítottam mindenkit, mert nem akartam lefeküdni velük. Tudom, szörnyű gondolkodás, hogy esélyt sem adtam, de kinőttem, mire 19 körül lettem.

Ha mondjuk 25-7 éves lenne akkor már elgondolkodnék.

2015. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van egy 24 éves csaj ismerősöm, aki gyönyörű, nem az a hű de vallásos, szűz, és egyáltalán nem zakkant.
2015. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!