Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fitymaszűkület okozhat gondot...

Fitymaszűkület okozhat gondot szexualitás terén?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,és nemrég tudtam meg,hogy a barátom még szűz,ráadásul a fent említett problémával él együtt. Mivel még én is szűz vagyok,elég erős nyomás nehezedett rám. Ilykor én mit tehetek? Bánjak vele finoman,és reménykedjek h nem leszek túl szűk,és ezzel nem okozok neki fájdalmat? Nagyon aggódom,mert ő kellemetlennek tartja az erről való csevegést,így erőltetni sem akarom,és ilyen helyzetben még nem voltam. Adnátok pár tippet,vagy választ arra,hogy befolyásolja-e a szexuális életet?

2015. febr. 15. 21:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nincs komolyabb probléma,csak nagyon.. hosszú és kicsit szoros a.. fitymája
2015. febr. 19. 21:46
 12/14 anonim válasza:

Sajnos ez komoly probléma, legalábbis olyan értelemben, hogy kezdeni kell valamit vele, mielőtt elkezd szexuális életet élni. Még ha alapesetben menne is a szex, pl. óvszer én, bármikor baj lehet (nagyobb fertőzésveszély, beszakadhat...). Ha véletlenül beszorul a makk mögé, az kifejezetten veszélyes.


Magátol nem fog megoldódni, el kell vele mennie urológushoz. Nem biztos, hogy műteni kell, de csak szakorvos tudja ezt megmondani.

2015. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hosszú és szoros a fitymája, akkor fogd kézen és menjetek el együtt a legközelebbi Urológia szakrendelésre. A relatív fitymaszűkület megoldása a körülmetélés ami nemcsak neki lesz hasznos, hanem neked is.
2015. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem engedi a macsó büszkesége,hogy urológushoz menjen.-.- no meg,nem akarja,hogy bizonyos népcsoportok tagjai közé sorolható legyen,még akkoris,ha mindannyian tudjuk,hogy ez a két dolog semmilyen összefüggésben sincs egymással. arra gondoltam,hogy megzsarolom. amíg nem megy/megyünk el orvoshoz,addig nincs szex. én kibírom :)
2015. febr. 23. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!