Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom előző barátnője?

A barátom előző barátnője?

Figyelt kérdés
A barátom idősebb nálam és már elég tapasztalt. Az első barátnőjének ő vette el szüzességét. Eddig nem érdekelt a dolog, de mióta egyre közelebb kerülünk ahhoz, hogy elvegye az én szüzességemet is, furcsa belegondolni, hogy már más "megajándékozta" ezzel, ráadásul ismerem az első párját! Ti mit gondoltok erről, most miért kezdett el ez ennyire "zavarni"? Ez normális? Valószínű, hogy csak én reagálom túl, de egyszerűen nem értem, miért foglalkoztat ez mostanában.

2015. febr. 17. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha menő,helyes pasikat akarsz az ezzel jar. Nem fogja neked tartogatni a farkat amit velhetőleg 1 honap mulvaar amugyis masba rak..
2015. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyen pasikat akarok, nyilván nem ítélem el amiért nem szűz, csak nagyon furcsa, hogy (sajnos) ismerem az első barátnőjét, akivel már lefeküdt és ugye annak a lánynak is ő volt az első. Mindegy, biztos csak féltékeny vagyok...
2015. febr. 17. 22:57
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
hidd el nem is te leszel az utolsó akit meg fog baszni :D
2015. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
már rég mást is kezelget...
2015. febr. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Istenem, de bunkó parasztok vagytok, komolyan.

Amúgy igen, valószínűleg féltékeny vagy, de fölösleges. Sokkal többet ez sem jelent, mint ha simán szexeltek volna, rád nézve legalábbis nincs jelentősége, szerintem.

Amúgy, te hány éves vagy, és a pasid hány éves?

2015. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem probléma. Az a múlt, ami nem ellened irányult.

Amúgy ha lefekszel vele és együtt maradtok még sokáig, akár örökre, az csak neked lehet büszkeség, hogy veled, veled maradt, nem úgy mint előtted bárki mással.

2015. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó két választ! Igazatok van, "kissé" féltékeny vagyok, köszönöm, megnyugodtam. Én 17 vagyok, a barátom 20.
2015. febr. 18. 21:53
 8/12 anonim válasza:

Szia.

Férfi vagyok 18 éves,tavaly vesztettem el mostani barátnőmmel.

Barátnőm 17 éves.

Ezek után kiderült hogy ő már volt együtt mással is.

Egyszer megujjazták,kétszer meg megdugták.

ÉS EZ 14 évesen volt.

Mások aztmondják nem gáz,de szerintem nagyon is gáz.

Jó,nem panaszkodom,soha nem volt még egy érintése mellettem fiúval,folyamatosan ellenőrzöm a tudta nélkül de akkor is.

Na lényeg :

Én is aggódtam nagyon sokáig,frusztrált voltam,folyamatosan elképzeltem hogy hogyan csinálta mással,stb.. De bele lehet törődni.

Nekem úgy gondolom roszabb volt a helyzet.

Pár hét,hónap és gondolni se fogsz rá,de teljesen normális ha most zavar.:)

Örülök ha segítettem!

2015. febr. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segített a válaszod:) Köszi
2015. febr. 19. 09:33
 10/12 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyok, barátomnak volt már 2 barátnője, és mindkettőnek ő vette el a szüzességét. én is elég féltékeny vagyok (bár nagyon nem akarok az lenni) főleg, hogy nemrég volt egy kis probléma az egyik exe miatt, és most hogy mi is egyre közelebb kerülünk ahhoz, hogy lefeküdjünk egymással, én is elkezdtem agyalni azon, hogy vajon velük hogy csinálta, milyen volt stb... oké, értem én, hogy a múlt meg minden, de akkor is :D valahogy nem tudok túllépni ezen, pedig muszáj lesz. egy biztos, emiatt nem fogok problémázni vele :)
2015. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!