Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, ha 23 évesen,...

Nagyon gáz, ha 23 évesen, férfi létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy csúnya gyerek,sőt,mondhatni egész mucsó-macsó vagyok,kisportolt testtel,sokak véleménye szerint megnyerő humorral.Effektíve egy igazi főnyeremény.

De.Itt vagyok 22 esztendős ivarérett férfi,és még mindig nem tudtam senki málnásába bezavarni a macimat.A haveri társaságból és a suliból kb. már az összes csajjal kavartam,de egyikkel sem került sor az aktusra,és hozzáteszem,nem bányarémekkel volt dolgom.Nem fényezni akarom magam,de eddig amelyik csajtól akartam valamit,mindegyiknél kölcsönös volt az érdeklődés,de valahogy sosem jutottunk el prütykölésig,és valami mindig a "kapcsolatunk" közé állt.De mivel már majdnem minden csajjal kavartam,szerintem a haverjaim is azt hiszik,hogy nagy kandisznó vagyok,és mikor megkérdik kikkel voltam eddig,mindig azt mondom,hogy nem publikus,mert tiltott szerelem volt mindegyik. De most már ott tartok,hogy vagy elmegyek koorv@zni,vagy magamra rántok valami korlátolt külső adottságokkal rendelkező acconykát. Lassan már mindegy,csak legyen lyuka,és ha lehet,ne Janinak,vagy Bélának hívják.

Egyszer csak megtörik a jég.


Kérdés:ez nagyon iszonyat mód,gigantikus mértékbe cink,vagy csak úgy enyhén gáz?


2015. febr. 23. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
menj el krvázni és a nagy problémád máris meg van oldva.
2015. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Enyém vagy te főnyeremény,cuki fül mucsó-macsó!

Szeretném ha becammognál a málnásomba te ivarérett mackó... Kufircoljunk mint a jószág te férfiállat,gyere a LYUKAMBA!

= [link]

2015. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hol/Mikor?Mond,és ott vagyok!
2015. febr. 23. 21:12
 14/15 anonim válasza:
Te csak baszni akarsz, nem szerelmeskedni. A kettő nem ugyanaz. Az, hogy szűz vagy nem feltétlenül jelenti, hogy az is maradsz, persze ez csak rajtad múlik! Majd egyszer felnőtt leszel, és megkomolyodsz, akkor találsz majd nőt is talán. De csak talán.
2015. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam,hogy szerelmeskedni akarok.Ahhoz szerelmesnek kéne lennem,ami jelen pillanatban egyet jelentene az apokalipszissal.
2015. febr. 24. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!