Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg az lenne? (Ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bummshakalaka kérdése:

Ez tényleg az lenne? (Ha csak poénkodni akartok akkor írjatok úgy, hogy egy értelmes válasz is meg egy poénos is)

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy helyes kis csajjal. Eléggé kedvesnek tűnik és szeretném jobban megismerni. Annyi a probléma, hogy csak az interneten tudunk beszélgetni. Akárhányszor próbálok találkozót kérni vagy azt mondja, hogy nincs ideje, vagy azt, hogy majd holnap megdumáljuk a "Net-en", de másnap nem jön fel és nem tudom elérni. Mindig volt magyarázata, bocsánatot is kért és meg is ígérte, hogy majd bepótoljuk. Szerintetek is leakar rázni, vagy csak én érzem így?
2011. jan. 6. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet szégyenlős, így meg nem kell a szemedbe néznie és úgy válaszolni, tud gondolkodni a válaszok előtt stb.
2011. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meglehet de szerintem nem ez lesz a probléma:)
2011. jan. 6. 22:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza kéne egy kicsit venni. Rendben van hogy aranyos meg satöbbi, de az nem azt jelenti hogy minden erővel futni kell utána. Kicsit húzni kell az agyát meg előny lenne ha szépen lassan megtudnád szerezni a számát és akkor legalább a hangsúlytalan írást kitudod küszöbölni. Ja és mindííííg, minden körülmányek között Tilos ilyen helyzetben túlzottan beleesni a lányba, mert ha nem úgy jön ki a dolog ahogy azt előre eltervezed.(egy jó barátom nem1szer járt már így). Ha meg majdnem mindennap beszéltek nemhiszem hogy túlzottan le akarna rázni és inentől csak az első válaszolót tudom idézni

Sok sikert!

dZ.^.

2011. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha még sose láttad személyesen, akkor az is lehet, hogy egy ragyás kiscsóka szórakozik veled, mert unatkozik (ha küldött képet, akkor nézd meg alaposan, mert ha profi a smink és a fények, esetleg nem "magyar szabványú" villanykapcsoló/kilincs van a háttérben, akkor tuti, hogy valahonnan letöltötte a képeket)...


De az is lehet, hogy csak netes lelkikukának kellesz, és semmi komolyabbat nem akar.


Én a helyedben hagynám a fenébe

2011. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2. A telefonszáma már megvan és semmi esetre se akarok bele esni mert akkor nagyon pofára eshetek. Kösz.

3. Az egyik barátom is ráhajtott és ő adta meg a lánynak az e-mail címét. De lehet hogy igazad van. De akkor se hagyom:). Túl sokat hagytam kifutni a kezeim közül.

2011. jan. 6. 23:07
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha még nem kaptál képet, kérj azt. Esetleg mondd, hogy mi legyen rajta, pl. egy masni a hajba, hogy tudd tényleg magáról küldd. Aztán esetleg kérd a webkamerát később. Ha ezeket nem akarja, akkor a külsőjével van baj. Ha nem ez a gond, akkor meg nem akar bunkó lenni ill. megbántani és ezért fél dobni Téged...
2011. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Láttam már jó pár képet róla és szerintem semmi gond nincs a külsejével.
2011. jan. 6. 23:12
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha szép, okos, és még vicces is, de nem akar veled találkozni akkor van pár lehetőség:

1: te vagy cefet randa.

2: te ugyan tetszel neki, de az apja a baltás gyilkos, és nem akar beáldozni

3: ő a baltás gyilkos, de leszokóban van :D

2011. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt csináltam..Igazából azért,mert hazudtam a külsőmről meg úgy mindenemről.Végül lebuktam,mert tudta merre megyek és várt rám.Szerintem kérdezd meg merre megy és lepd meg..Ha nem akar Téged leráz ott,ha meg hazudott,akkor rájöttél. :) Ennyi az egész.

18L

2011. jan. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet fake
2011. jan. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!