Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha egy valamennyire...

Ciki, ha egy valamennyire ismeretlen sráccal buli után szexelnék? (bővebben lent) L/19

Figyelt kérdés

A volt barátommal 2 évig voltunk együtt. Az elejétől volt előjáték és én már nagyon akartam kb. fél év után, csak az volt a baj, hogy nem bírta semeddig.. szóval épp egy picit bedugta (kb. a makknak a feléig) és aztán elélvezett. Utána persze már elment a kedve és ennyi volt mindig. Ilyenkor is átszakad a szűzhártya vagy nem?

Mostanában járok bulizni és megismertem egy srácot, aki nagyon bejön, csak eléggé nyomul is, és kicsit idősebb nálam. Eléggé vonzódunk egymáshoz (csókolóztunk, meg minden), csak éppen nem tudom mit mondjak arra, hogy még szűz vagyok-e.


2015. márc. 2. 13:35
 1/10 anonim válasza:
Nem kell megmondanod:) habszerencséd van nem veszi észre
2015. márc. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod, hogy szűz vagy, majd észreveszi, ha felugrasz fájdalmadban.
2015. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szűzesség nem a szűzhártyán múlik, hanem hogy betette e már valaki, azaz nem vagy szűz. Ez van.
2015. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Semmit ne mondj előre. Majd elég csak akkor, ha oda kerül a sor. Finoman jelezheted, hogy óvatosan, mert te még...:)
2015. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Makknak a feléig? Hàt szerintem az vagy. Ezt elmondhatod,hogy "próbàlkoztatok,de nem sikerült,mert a sràc be se tudta dugni,mert egyből elélvezett". Màr,ha nagyon magyaràzkodni akarsz neki... Én mondjuk a helyedben tuti nem egy buli utàn feküdnék le calakivel először.

Valószínüleg nem fog ràd figyelni,ha azt mondod,hogy nem vagy szűz,akkor főleg... De te tudod,te döntésed.

21/L

2015. márc. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha egyszer f.....asz volt benned, akkor már nem vagy szüz, kislány-.-
2015. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de azért jó lenne, ha valaki normálissal feküdnél le, hogy tényleg jó legyen és ne halmozódjon fel ezek miatt egy csomó negatív tapasztalat.
2015. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
25%
Megszu"z vagy,es igenis megerdemelsz egy Jo dugast.Buli utani dologra fel.Erezd jol magad:):D
2015. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva: Igen, ciki. Egy olyan emberrel kufircolnál, akit alig ismersz...
2015. márc. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú tesz fel egy ilyen kérdést mindenki rávágja, hogy várjon az igaz szerelemre. Hát most én is megmondom neked a tutit. Várj a nászéjszakádig vele. Mert úgy jobb lesz az élmény.
2015. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!