Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lassan 8 hónapja vagyok...

Lassan 8 hónapja vagyok együtt barátommal. Már voltunk együtt, nem is kevésszer. Ő is és én is szűz voltam, de nem vérzett még. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

már 4 hónapja hogy szexuális életet élünk de semmi. Már nem is fog valószínüleg?


( Méretbeli probléma nem hiszem hogy van. Összehasonlítási alapom ugyan nincs, de szerintem ármérőre és hosszra is jó, sőt... :D )


2015. márc. 15. 16:21
 1/6 Jázi :) ***** válasza:

Nem mindenki vérzik! Pont úgy mint a fájdalom. Van akinek nagyon fáj, van aki meg alig érzi.

Nálam se volt.

2015. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. marhára fájt az első, de egyáltalán nem véreztem.
2015. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég alpári vagy. Aki meg ilyen alap dolgokkal nincs tisztában, ne szexeljen.
2015. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

A 3. válaszolónak meg nem tudom mi baja velem és miért tart alpárinak. Mivel kéne tisztában lennem?! Annyit "tanítanak" az iskolában hogy VÉDEKEZNI kötelező! Amivel teljesen egyetértek. És hogy ne csináljátok mert az első alkalom fáj és vérzik. A többi igazából szerintem kitapasztalni való dolog. De mivel nekem nem vérzett megkérdeztem hogy másnak milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban. Amúgy meg megkérdezhetem hogy te már mindennel oda vissza tisztában voltál amikor elveszítetted? És persze mindent könyvből és a neten tanultál nem? Még véletlenül sem beszéltél más emberekkel a dologról.

Miért kell belekötni a másikba hm? Nem akarlak bántani, csak annyit hogy te se bánts engem.

2015. márc. 15. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fájt az első,de egy csepp vér nem volt.
2015. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De utána sem? Pl 3.-4. alkalommal? Mert akkor már nem is várom. :D
2015. márc. 17. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!