Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy 10 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy 10 éves kislánynak, hogy ez nem olyan durva dolog?

Figyelt kérdés

Én és a barátom éppen orálisan elégítettük ki egymást mikor a 10 éves húga a barátomnak betoppant ( a barátom pénisze éppen a számban kalandozott) egy-két pillanatra lefagyott majd szó nélkül kiment. Azóta is utál engem, nem szereti, hogy ha hozzájuk megyek és bezárkózik a szobájába, durva mondatokat ragaszt ki az ajtójára nekem címezve, szerencsére nem nagyon lényegretörően csak hasonlókat: Húzz a büdös (káromkodás) te kis (káromkodás)!

A barátom szülei nem tudják miről van szó de mindig megszidják a lányukat. Megértem a kislányt totálisan de, hogy mondjam meg neki, hogy ez nem olyan durva? Úgy érzem örökre lelki nyomott hagyott a könnyen összetörhető kis szívében és félek, hogy valami szexmániás kis csaj lesz, hiszen ez az ő szemében tényleg nagyon sokkoló. Segítsetek!



2014. aug. 14. 17:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom elképzelni, h nem lehet azt a k urva ajtót bezárni, mikor dugtok....
2014. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%

ha ennyire utál, inkább ne te beszélj vele

kérd meg a barátodat és ha az se segít, beszéld meg az anyukájával mi a helyzet

2014. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
74%
Mikor olvastam a nagybetűs részt azt hittem pedofil vagy :D Amúgy meg hagyd majd magához tér, még az álomvilágát éli, de nem fog ez kihatni a jövöjére
2014. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz :/ de nem fogsz tudni vele dumálni. Utálni fog téged továddra is. (nem bántani akarlak !!!!!) inkább hagyd :/
2014. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%

Mond, hogy ez egy játék, és ezzel csak egymásnak okoztatok örömet, és semmi bántó nincs benne..

És ne féljen mert ha elég érett lesz hozzá akkor mindent megfog érteni...

És beszélgess el vele a fiúkról, felvilágosítani nem a Te feladatod, de mivel ilyen intim dolgot látott, és ha miután beszéltél vele a bizalmasává fogadott, talán megnyílik neked, és barátkozna veled...

2014. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A barátom is próbált vele beszélni de csak bele rúgott a kis csaj az izéjébe... És a pasim azt szeretné, hogy próbáljak vele beszélni, de mégis, hogy???
2014. aug. 14. 17:58
 7/32 A kérdező kommentje:
17:56-os! Köszi a választ megpróbálom ez lehet tényleg segíteni fog!
2014. aug. 14. 17:59
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez nagy! Ne aggódj , túl fogja élni!

De én is megkérdezem , hogy miért nem tudjátok bezárni az ajtót? Vagy legalább egy széket rakjatok a kilincs alá!

2014. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Arra nem gondoltál, hogy leülj a barátod anyukájával, elmondd neki, mi történt, és tőle kérj segítséget? Nem hiszem, hogy anyuka örülni fog, ha kiderül, hogy te beszéltél a lányának a szexről, az orális szexről stb. Ő biztosan szívesen felvilágosítja kettesben.
2014. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Azért azt ne felejtsd el, hogy egy 10 éves kislánynak egy csók is undorító. Ne rontsatok a helyzeten, kérjétek az anyuka segítségét! És legközelebb zárjátok be az ajtót!
2014. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!